Steamde Bıçak İzinsiz 1,40 Dolara Satıldı!

omerio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Merhabalar öncelikle
Konu başlığında da gördüğünüz gibi dün steam'de arkadaşlarla birlikte kasa açtık ve 150-160 dolarlık bıçak çıktı
Ardından bıçağı 165 Dolara satışa sunduk ve az önce bir baktık ki bıçak 1,40 dolara satıldı
Şu an çok kötü durumdayım ne yapacağımızı bilmiyorum
Lütfen bir yöntem belirlerseniz sevinirim
Şimdiden teşekkürler

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Hocam desteğe yazın ama bence bi soğuk su için üzüldüm adınıza

Belki hesabınıza daha yüklenmemiştir ücreti 1-2 gün bekleme süresi olabiliyor bıçak parası olarak gözüküyor mu ?

KS

omerio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Hocam desteğe yazın ama bence bi soğuk su için üzüldüm adınıza

Belki hesabınıza daha yüklenmemiştir ücreti 1-2 gün bekleme süresi olabiliyor bıçak parası olarak gözüküyor mu ?
bıçak parası olarak 1,40 dolar olarak gözüküyor
image.png

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Desteğe yazın hocam çözeceklerini zannetmiyorum ama çözerse bi tek onlar çözer öyle bir durum

Boozew

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
442
140 yazarken 1,40 olmuş olabilir. Veya siz tl girmişsiniz o dolara çevirmişte olabilir. veya minimum maksimum kısmından dolayı olmuş olabilir emin değilim. Ama sizlik bir hata olduğundan dolayı geir dönüşünü olacağını düşünmüyorum. Eğer steam kaynaklı bir hata ise iletişime geçerseniz düzelir.

KS

omerio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
140 yazarken 1,40 olmuş olabilir. Veya siz tl girmişsiniz o dolara çevirmişte olabilir. veya minimum maksimum kısmından dolayı olmuş olabilir emin değilim. Ama sizlik bir hata olduğundan dolayı geir dönüşünü olacağını düşünmüyorum. Eğer steam kaynaklı bir hata ise iletişime geçerseniz düzelir.
Screenshot_20240624_082719_Steam.jpg
image (1).png

Bu arada API Üzeri de yapmadılar kontrol sağladık

Desteğe yazın onlar çözer belki
Şu an ingilizce olarak talep açtık

KS

omerio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
1.40$ a koymuş gözüküyorsunuz hocam
Hocam ilk resimde gördüğünüz üzere 166,75 Dolar olarak gece saatlerinde fiyatlanırdık sabah öğlen gibi minecraft oynuyorduk dedik bir bakalım satılmış mı bir baktık ki 1,40 dolara fiyatlandırılmış ve bunu biz yapmadık!

KAPTANN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhabalar öncelikle
Konu başlığında da gördüğünüz gibi dün steam'de arkadaşlarla birlikte kasa açtık ve 150-160 dolarlık bıçak çıktı
Ardından bıçağı 165 Dolara satışa sunduk ve az önce bir baktık ki bıçak 1,40 dolara satıldı
Şu an çok kötü durumdayım ne yapacağımızı bilmiyorum
Lütfen bir yöntem belirlerseniz sevinirim
Şimdiden teşekkürler

Bu olay başıma geldi, tüm hesaplarıma, steam'e dahil erişmişlerdi. Bir anda pazara koyduğum öğeler satın alınmaya başlandı. Arkasından var olan tüm itemlerimi olduğu değerin altına satışa koyup satın aldılar.

Hesap şifrenizi değiştirin ve bir yere kaydetmeyin.
Ben garanti olsun diye pazar banınıda aktif etmiştim.

Maalesef steam hiçbir şekilde yardımcı olmuyor.
İyiki yüksek ücretli itemler ve hesabımda para falan yoktu.

Örnek veriyorum normal değeri 2$ olan itemi, 0,10$'a satışa koyup farklı farklı hesaplardan kendilerine aldılar.
Hesapta para yapıyorlar kendi kendilerine, o parayla istedikleri birşeyi kendilerine satıyorlar.

Bunları Steam Guard aktif iken yapıyorlar.

KS

omerio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Bu olay başıma geldi, tüm hesaplarıma, steam'e dahil erişmişlerdi. Bir anda pazara koyduğum öğeler satın alınmaya başlandı. Arkasından var olan tüm itemlerimi olduğu değerin altına satışa koyup satın aldılar.

Hesap şifrenizi değiştirin ve bir yere kaydetmeyin.
Ben garanti olsun diye pazar banınıda aktif etmiştim.

Maalesef steam hiçbir şekilde yardımcı olmuyor.
İyiki yüksek ücretli itemler ve hesabımda para falan yoktu.

Örnek veriyorum normal değeri 2$ olan itemi, 0,10$'a satışa koyup farklı farklı hesaplardan kendilerine aldılar.
Hesapta para yapıyorlar kendi kendilerine, o parayla istedikleri birşeyi kendilerine satıyorlar.

Bunları Steam Guard aktif iken yapıyorlar.
bu nasıl bir güvenlik açığı ya

KAPTANN

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
bu nasıl bir güvenlik açığı ya

Çok şaçma bir durum, steam guardı aşabiliyor adamlar.

Bir ihtimal düşünüyorum chrome'a bazı hesaplarımın şifresini kaydediyorum kolaylık olsun diye, bu kaydedilen şifrelere erişiptemi giriş sağladılar diye. Ama steamin şifresini kaydetmemiştim buraya.

Ek olarak ben steam'e ne zaman giriş yapsam direkt mail geliyor hesabınıza giriş yapıldı diye, bu adamlar hesabıma giriyor steamden bildirim falanda gelmiyor.

Farklı bir hesabım için Güney Afrika'dan giriş yapıldı uyarısı gelmişti.

Bu olayı 2 ay önce yaşadım çok uzun bir zamanda geçmedi üzerinden.

Bu olaydan 1-1.5 ay sonrada sizin gibi başkasınında başına gelmişti bir forumdan, konu hakkında yazmıştı o da bana.
Ama maalesef çözümü yok. Steam yardımcı olmuyor.

KS

omerio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
Çok şaçma bir durum, steam guardı aşabiliyor adamlar.

Bir ihtimal düşünüyorum chrome'a bazı hesaplarımın şifresini kaydediyorum kolaylık olsun diye, bu kaydedilen şifrelere erişiptemi giriş sağladılar diye. Ama steamin şifresini kaydetmemiştim buraya.

Ek olarak ben steam'e ne zaman giriş yapsam direkt mail geliyor hesabınıza giriş yapıldı diye, bu adamlar hesabıma giriyor steamden bildirim falanda gelmiyor.

Farklı bir hesabım için Güney Afrika'dan giriş yapıldı uyarısı gelmişti.

Bu olayı 2 ay önce yaşadım çok uzun bir zamanda geçmedi üzerinden.

Bu olaydan 1-1.5 ay sonrada sizin gibi başkasınında başına gelmişti bir forumdan, konu hakkında yazmıştı o da bana.
Ama maalesef çözümü yok. Steam yardımcı olmuyor.
Kafayı yiyeceğim şu an

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
2015 te guardlı hesabım çalınmıştı benimde çalan adamın Dragon lore 10-15 bıçak 300-400 level civarında sağlam bi hesabı vardı giden 400 saat hesap ve 3-5 item olmuştu sonra yenisini açtım tanıdığım bile olsa linke basmıyorum artık :D geçmiş olsun kral

KS

omerio

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
42
2015 te guardlı hesabım çalınmıştı benimde çalan adamın Dragon lore 10-15 bıçak 300-400 level civarında sağlam bi hesabı vardı giden 400 saat hesap ve 3-5 item olmuştu sonra yenisini açtım tanıdığım bile olsa linke basmıyorum artık :D geçmiş olsun kral
geçecek mi bilmiyorum nazar mı değdi anlamadım😅 1 ayda 2 bıçak çıktı birinde hayır göremedik
Steam'den de yanıt geldi yardımcı olmuyormuş

Son düzenleme:

Rifyxs

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Nasil buldun hocam?

Türk mü? Türk ise ver siber suçlara uğraşsın dursun dicem ama, steam yurtdıșı olduğu için süreç ne olur meçhul.
Hocam Mailleri Kontrol Ederken Fark Ettik Satın Alan Kişinin Adı Yazıyormuş

RoadRunner [Storage #3] Satın Alan Kişi Bu
Ve Bu Şahsın Böyle 21 Adet Hesabı Var

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri