Steel Series MousePad Aşınma Sorunu

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
224
2-3 Aydır Steel Series QcK Xl Rgb Mouse Padi kullanıyorum fakat 2-3 haftadır mouse koyduğum kısım çok daha az kayıyor diğer kısımlara göre, nemli bez ile siliyorum fakat 2-3 saate yine az kaymaya başlıyor bu steel series ile alakalı bir sorunmu yoksa tüm mousepadlerde böylemi?

Çok rahatsız ediyor mouse çok yavaş kayıyor elim yoruluyor ne yapabilirim?

2-3 Aydır Steel Series QcK Xl Rgb Mouse Padi kullanıyorum fakat 2-3 haftadır mouse koyduğum kısım çok daha az kayıyor diğer kısımlara göre, nemli bez ile siliyorum fakat 2-3 saate yine az kaymaya başlıyor bu steel series ile alakalı bir sorunmu yoksa tüm mousepadlerde böylemi?

Çok rahatsız ediyor mouse çok yavaş kayıyor elim yoruluyor ne yapabilirim?
Kullandığım ;

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Kalitesine bağlı mesela benim kullandığım mouse kalitesizdi şu ana kadar kullandığım bütün mouse padlerin hep aynı yerini yaktı.

KS

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
224
Kalitesine bağlı mesela benim kullandığım mouse kalitesizdi şu ana kadar kullandığım bütün mouse padlerin hep aynı yerini yaktı.
Hocam steel series kaliteli diye düşünüp satın aldım arkadaşımda farklı modelini aldı onda da aynı sorun var mouse razer deathhadder v2 ikimizde aynı mouseu kullanıyoruz

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Anladım yani mouse yüzünden kaynaklı bir durummu bu ? Ve tavsiye/öneriniz nedir
Mouse yüzünden olabilir hep aynı yerse mouse kaynaklıdır benim sağ üst taraf erimişti şuanda Rival 3 kullanıyorum memnunum tavsiye ve öneri kısmında ise boş tayken mouse'u ters çevirin yana mouse pad den dışarı çıkartın.

KS

n7cati

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
224
Mouse yüzünden olabilir hep aynı yerse mouse kaynaklıdır benim sağ üst taraf erimişti şuanda Rival 3 kullanıyorum memnunum tavsiye ve öneri kısmında ise boş tayken mouse'u ters çevirin yana mouse pad den dışarı çıkartın.
Teşekkür ederim sizin kullandığınız mouse pad nedir?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri