Yardım Steelseri̇es Apex 5

dow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Bugün mediamarktan 3939 liraya apex 5 aldım. Açıkçası görünüşü ve özelliklerini inceleyerek,beğenerek aldım. Bu klavye hakkında çok iyi yorumlar da gördüm fakat beni düşündürecek aklıma giren bir kaç kötü yorumda gördüm. Sizin düşünceniz nedir? götürüp iade etmek istemiyorum o kadar kötüyse

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,180
Bugün mediamarktan 3939 liraya apex 5 aldım. Açıkçası görünüşü ve özelliklerini inceleyerek,beğenerek aldım. Bu klavye hakkında çok iyi yorumlar da gördüm fakat beni düşündürecek aklıma giren bir kaç kötü yorumda gördüm. Sizin düşünceniz nedir? götürüp iade etmek istemiyorum o kadar kötüyse
Fiyatını asla hak etmeyen bir klavye diyebiliriz. Yerinizde olsam iade şansı varsa direk iade ederdim.

KS

dow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Sadece steelseries olduğundan satıyor diyebilirim. Numpad zorunlu mudur ?
evet numpad olmazsa olmazım. az önce mediamarkt müşteri hizmetlerini aradım kullanım sağlayıp sağlamadığımı sordular onlara 10 dakika dedim ama yaklaşık 2 saattir araştırma yapıyorum büyük ihtimalle değişim yapmayacaklardır

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,180
evet numpad olmazsa olmazım. az önce mediamarkt müşteri hizmetlerini aradım kullanım sağlayıp sağlamadığımı sordular onlara 10 dakika dedim ama yaklaşık 2 saattir araştırma yapıyorum büyük ihtimalle değişim yapmayacaklardır
Eğer iade ederseniz sizin için iyi olur. Onun dışında
Bunlara bakılabilir, veya indirim beklerseniz şuda olur
Aliexpresstekide düşebilir 16 17 sinde epomaker indirim yapacağım diyordu.

KS

dow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Eğer iade ederseniz sizin için iyi olur. Onun dışında
Bunlara bakılabilir, veya indirim beklerseniz şuda olur
Aliexpresstekide düşebilir 16 17 sinde epomaker indirim yapacağım diyordu.
edebileceğimi sanmıyorum. sormak istediğim şey tıklama ömrü çok büyük bir etken mi bunun 20m'de

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri