Steelseries Apex 7 Su Döküldü Acil Yardım

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
az once oyundayken klavyeye su dokuldu. söktüm klavyeyi tuslarinida söktüm kuruttum ama tam duzelmedi

CptSpork

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
az once oyundayken klavyeye su dokuldu. söktüm klavyeyi tuslarinida söktüm kuruttum ama tam duzelmedi
Hocam geçmiş olsun bendede Apex 5 mevcut geçmişte az buz benimde döküldüğü oldu, 1 aydır i ve nokta tuşları bazen basmamazlık yapmaya başladı. Garantiniz yoksa gerçekten geçmiş olsun, 1500 tl tamir ücreti istiyorlar.

Son düzenleme:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,159
Hocam eğer servisi yoksa 2.elden satabilirsiniz yazarsınız su döküldü kullanılamıyor diye koyarsınız 500 tl ye yedek parça olarak alan alır mesela ben alırım alttaki devreleri onarıp kullanırım

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Hocam geçmiş olsun bendede Apex 5 mevcut geçmişte az buz benimde döküldüğü oldu, 1 aydır i ve nokta tuşları bazen basmamazlık yapmaya başladı. Garantiniz yoksa gerçekten geçmiş olsun, 1500 tl tamir ücreti istiyorlar.
dun kafayi yedi duzelir gibi oldu komple gitti kendi kendini onariyo muydu napiyodu bilmiyorum kirmizilar yaniyodu yesile donuyodu falan degisik seyler oldu sonra komple gitti. sabah garantiye gondermeden once bir kez daha denedim calisti ama yinede sanki birsey olcak bozulacakmis gibi hissettiriyor. garanti kapsamina giriyor mu bu durumda cihaz ?

Klavye çalışmıyor mu? şuan.
gece calismadi bi onceki yorumda acikladigim sekilde oldu ilk defa basima gelince ne yapmam gerektigini bilemedim.

yani bide klavyeyi resetledim oled ekrandan isiklarida duzeldi kendine geldi ama ilerde sorun cikartir mi ? garanti kapsamina giriyorsa eger calisiyorken yine gondereyim garantiye incelesinler.

birde sey sorcam su ne zaman dokuldude 1 aydir i ve nokta basmamazlik yapiyor? ayrica sizede cok gecmis olsun apex 3te olupta 5 7 pro da su gecirmez ozelligi olmamasi cok sacma

Son düzenleme:

CptSpork

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Valla hocam çok uzun zaman oluyor bende, su dökülmedi ama 1-2 sefer az miktarda içecek döküldü ona bağlıyorum tuşların çalışmama sebebini.

Garanti kapsamına gireceğini zannetmiyorum çünki Apex 3 dışında dediğiniz gibi diğer ürünlerde suya dayanıklılık vaad etmiyorlar.

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Valla hocam çok uzun zaman oluyor bende, su dökülmedi ama 1-2 sefer az miktarda içecek döküldü ona bağlıyorum tuşların çalışmama sebebini.

Garanti kapsamına gireceğini zannetmiyorum çünki Apex 3 dışında dediğiniz gibi diğer ürünlerde suya dayanıklılık vaad etmiyorlar.
Suan klavyede sorun yok aksamdan sabah duzeldi. ben bunu garantiye ne diye gonderebilirim onerin var mi?

ayrica apex pro modeli hakkında bilgin var mı ? o da suya dayanıklı değil biliyorum ama çevrenizde kullanan veya sizin bi yerde kullanma fırsatınız oldu mu önerir misiniz ?

Son düzenleme:
KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
suan pc kapali ama klavyede mavi ve kirmizi olmak uzere iki tusun isigi yaniyor(prizli coklu usb kullandigim icin elektrigi prizden aliyor).

CptSpork

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Suan klavyede sorun yok aksamdan sabah duzeldi. ben bunu garantiye ne diye gonderebilirim onerin var mi?

ayrica apex pro modeli hakkında bilgin var mı ? o da suya dayanıklı değil biliyorum ama çevrenizde kullanan veya sizin bi yerde kullanma fırsatınız oldu mu önerir misiniz ?
Apex pro hakkında bi fikrim yok güzele benziyor ancak şahsen ben bir daha klavye alacak olsaydım steelseries tercih etmezdim.
Teknik servis sıvı temasını anlayabilir mi bi fikrim yok, ürünü ne zaman aldınız nerden aldınız eğer yeni aldıysanız belki bir ihtimal iade veya bişey yapabilrsiniz ama sanmıyorum.

KS

SupremeKalel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
53
Apex pro hakkında bi fikrim yok güzele benziyor ancak şahsen ben bir daha klavye alacak olsaydım steelseries tercih etmezdim.
Teknik servis sıvı temasını anlayabilir mi bi fikrim yok, ürünü ne zaman aldınız nerden aldınız eğer yeni aldıysanız belki bir ihtimal iade veya bişey yapabilrsiniz ama sanmıyorum.
1 yıl önce itopyadan satın almıştım. bugün olanıda anlatmak istiyorum hem sizinde bilginiz olur. pc kapalıyken bir mavi bir kırmışı ışık yandı hep ve gecede aynı şekilde oldu. steelseries niye almak istemezdiniz ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri