SteelSeries Arctıs Prime Kulaklık Mikrafon Sorunu

fatih01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Dostlar selamlar, SteelSeries Arctıs Prime kulaklık aldım. Yalnız ne yaptıysam ne denediysem dc de sesim karşıya gitmiyor (ya da çok çok az gidiyor), sebebi ne olabilir? Bu tip yeni nesil bir kulaklığı ilk defa kullanıyorum, daha önce A101 den 50tlye aldığım ürünü kullanıyordum. Bilgisizim, lütfen yardımcı olun.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Cvp: Arctıs Prime Mikrofon

Kulaklığın Windows ayarlarını kontrol ettiniz mi? Ayrıca ürünün yazılımını kurdunuz mu?

KS

fatih01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: Arctıs Prime Mikrofon

ugur.gozaydin' Alıntı:
Kulaklığın Windows ayarlarını kontrol ettiniz mi? Ayrıca ürünün yazılımını kurdunuz mu?

Yazılımı kurdum ama cihaz gözükmüyor yazılımda

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Cvp: Arctıs Prime Mikrofon

Bu kulaklık USB değilmiş ya 3.5mm JAK girişliymiş. Ben USB sandım ondan yazılım kurdunuz mu diye sordum. USB değilse yazılım tanımaz yani yazılımı kaldırabilirsiniz.

Windows ses denetim masası ayarlarınızın durumunu paylaşır mısınız. Bakalım orada durum nedir.

KS

fatih01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: Arctıs Prime Mikrofon

ugur.gozaydin' Alıntı:
Bu kulaklık USB değilmiş ya 3.5mm JAK girişliymiş. Ben USB sandım ondan yazılım kurdunuz mu diye sordum. USB değilse yazılım tanımaz yani yazılımı kaldırabilirsiniz.

Windows ses denetim masası ayarlarınızın durumunu paylaşır mısınız. Bakalım orada durum nedir.

eğer müsaitsen hocam dc istek yolladım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri