Stellseries Prime Wireless Oyuncu Faresi Deneyimlerim

Semih48

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
Herkese iyi akşamlar. Başlıkta belirttiğim fareyi yaklaşık 1 ay önce aldım . Bu süre boyunca yaşadığım deneyimlerden bahsetmek istedim. Alacak olan veya düşünen arkadaşlar için fikir edinebilcekleri bir konu olur umarım.

İlk olarak elime oturmasından bahsedeyim. Orta boy bir ele sahibim. Fare gerçekten ele çok güzel oturuyor. Özellikle yüzük parmağı ve serçe parmağım gayet iyi şekilde fareyi kavrıyor.

Fareyi sıcak ortamda kullandığım için terleme olduğu zaman iz kalabiliyor ama can sıkıcı bir el ve parmak izi değil.

Farenin oyunlardaki performansı gelirsem, özellikle FPS oyunlarında tepki hızı aşırı iyi,sıfır gecikme yaşadım. Bazen kendi tıklamamı ben algılayamadan o algılıyor. Hassasiyeti çok iyi. Ani hareketlerde tepkimesi çok iyi. Fare kablosuz olduğundan dolayı takılma vs. hiç yaşamadım . Ayrıca ağırlık olarak çok iyi seviyede diyebilirim. Daha hafif modellerde var ama benim için yeterli bu model.

Şarj konusunda aldım alalı daha bir kez şarj ettim.

Sonuç olarak fps oyunlarını çok oynayan ve kablolu fare sevmeyip kablosuz isteyenler için tam yerinde bir model diyebilirim.

@ugur.gozaydin hocam sağolsun onun tavsiyesi ile almıştım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ürün ile yaşadığınız deneyimin olumlu olmasına sevindim. Umarım keyifle uzun yıllar kullanırsınız. Paylaşım için teşekkürler...

KS

Semih48

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
Umarım hocam. Bu şekilde aldığım ürünleri ve deneyimlerimi yavaş yavaş paylaşmayı düşünüyorum. Çok fazla araştırılan ürünler olduğu için arkadaşlara yardımcı olabilir.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri