Şuan alınır mı?

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Selamlar Arkadaşlar

Viewsonic Xg270 monitörü en ucuz trendyolda almak istiyorum ama babam diyor hepsiburada oyun günleri başlayacakmış onu bekle diye hepsiburada da 7700tl gibi biriey amazon da da 1 kasım indirimleri var ama ne yapmalıyım hemen almak istiyorum monitörü

Wrotch

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
608
Selamlar Arkadaşlar

Viewsonic Xg270 monitörü en ucuz trendyolda almak istiyorum ama babam diyor hepsiburada oyun günleri başlayacakmış onu bekle diye hepsiburada da 7700tl gibi biriey amazon da da 1 kasım indirimleri var ama ne yapmalıyım hemen almak istiyorum monitörü

11.11 indirimleri gelirse belki güzel bir fiyata alabilirsin. Acelem yok dersen bekle derim.

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Selamlar Arkadaşlar

İndirimler beklenebilir. Kasım ayında çok fazla indirim oluyor.
Bu arada monitör Trendyol'da 6.200 TL olarak görünüyor. Satıcı Trendyol
1667139017504.png

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
İndirimler beklenebilir. Kasım ayında çok fazla indirim oluyor.
Bu arada monitör Trendyol'da 6.200 TL olarak görünüyor. Satıcı Trendyol
Ekli dosyayı görüntüle 10450
Evet en ucuz trendyolda şimdi baktım hepsiburadaya marka günleri 1 kasımda diyor orda da viewsonic geçmiyor bu ürüne indirim gelmez heralde

11.11 indirimleri gelirse belki güzel bir fiyata alabilirsin. Acelem yok dersen bekle derim.
n11 de 7600 tl ne kadar düşebilir ki

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Evet en ucuz trendyolda şimdi baktım hepsiburadaya marka günleri 1 kasımda diyor orda da viewsonic geçmiyor bu ürüne indirim gelmez heralde

Kasım'ın ilk haftası Prime fırsatları var.
TR22_BF_teaser_1500x300.jpg

Kasım ayı "Black Friday" ayı olduğu için, diğer aylara göre daha sık indirim olabiliyor.

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Kasım'ın ilk haftası Prime fırsatları var.
Ekli dosyayı görüntüle 10463

Kasım ayı "Black Friday" ayı olduğu için, diğer aylara göre daha sık indirim olabiliyor.
neyse bekleyelim bari ama bu ekran ile bilgisayarıma zarar veriyor muyum acaba şuanda eski bir ekran kullanıyorum tv yani ve arasıra siyah ekran olup gidiyo pat pt sesler geliyo ekrandan pcyi darboğaz yaptırıyo herhangi bi zararı varmıdır bileşenlere

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
neyse bekleyelim bari ama bu ekran ile bilgisayarıma zarar veriyor muyum acaba şuanda eski bir ekran kullanıyorum tv yani ve arasıra siyah ekran olup gidiyo pat pt sesler geliyo ekrandan pcyi darboğaz yaptırıyo herhangi bi zararı varmıdır bileşenlere

Nvidia kartınız var. Aynı sorunu ben de yaşıyorum.
Son dönemlerde çok fazla kişi aynı sorunu yaşadığını söylüyor.
Yani görüntü gitme olayı TV'den değil, Nvidia'dan kaynaklanıyordur.

Monitör konusunda da, neden bu modeli seçtiniz bilmiyorum. (240Hz IPS)
Eğer genel kullanımda 240 Hz'e ihtiyaç duymuyorsanız, neredeyse yarı fiyatına da monitör alabilirsiniz.

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Nvidia kartınız var. Aynı sorunu ben de yaşıyorum.
Son dönemlerde çok fazla kişi aynı sorunu yaşadığını söylüyor.
Yani görüntü gitme olayı TV'den değil, Nvidia'dan kaynaklanıyordur.

Monitör konusunda da, neden bu modeli seçtiniz bilmiyorum. (240Hz IPS)
Eğer genel kullanımda 240 Hz'e ihtiyaç duymuyorsanız, neredeyse yarı fiyatına da monitör alabilirsiniz.
özellikleri çok dolu olduğu için bu monitörü seçtim

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
özellikleri çok dolu olduğu için bu monitörü seçtim
Evet, 1080p olması dışında dolu bir monitör.
Ama oynadığınız oyunlarda +240 FPS almıyorsanız, 2K 144~165'lik modellerden de alabilirsiniz.
Aşağıdaki görseli öneri olarak değil, örnek olarak paylaşıyorum. İndirimlere bakarak 2K monitör de alabilirsiniz.
1667147387277.png
1667147285563.png

KS

altinerim

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
134
Ama oynadığınız oyunlarda +240 FPS almıyorsanız, 2K 144~165'lik modellerden de alabilirsiniz.
Aşağıdaki görseli öneri olarak değil, örnek olarak paylaşıyorum. İndirimlere bakarak 2K monitör de alabilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 10465Ekli dosyayı görüntüle 10464
hocam sistemim yazıyor imza yerinde

Ekli dosyayı görüntüle 10465Ekli dosyayı görüntüle 10464
ve eski monitörüm asus tuf vg27bq modeli idi ve ölü piksel çıktı birde ışık süzmesi çok vardı

longinus

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
51
Selamlar Arkadaşlar

Hepsiburada indirimleri boş. İtopyanın 300 TL'den sattığı Rival 3 mouseları kampanya adı altında 400 den satıyorlar. Tüm sitelerde 369 a satılıyor. Bu basit bir örnekti. Amazondan belki güzel birşeyler çıkabilir. İtopyada Ara sıra güzel modeller çıkıyor uygun fiyata oraya bakın derim

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
Biliyorum, ama FPS değerleri oynadığınız oyuna göre değişir.
Oynadığınız oyunda kullandığınız grafik ayarlarına göre de değişir.
O sistemde 1080p RDR2 oynuyorsundur, ort. 90 FPS alırsın. Valorant oynuyorsundur, 350 FPS alırsın.
Bu yüzden ucu açık şekilde söyledim. Sen kendi kullanım ve ihtiyacına göre karar verebilirsin.

longinus

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
51

ve eski monitörüm asus tuf vg27bq modeli idi ve ölü piksel çıktı birde ışık süzmesi çok vardı
Sadece rekabetçi oyun oynarım, tepkime süresi benim için aşşşıırıı çok önemli, görüntü kalitesi, renklere lüzum yok dersen TN panel monitör

Rekabetçi oyunları ağırlıklı oynarım ama renkler görüntü iyi olsun, tepkime süresi de iyi olsun dersen VA PANEL monitör

Renk canlılığı, doku kalitesi benim için daha ön planda dersen IPS panel monitör bakmalısın.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri