Şuan pc almak mantıklı mı?

İsapeh

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Arkadaşlar sizce dolar düşer mi? Şuan için bilgisayar almak mantıklı mı? Bir haber kaynağı doların 9TL olacağına dair bir bilgi paylaşmıştı. Haber kaynağı olduğundan tıklanma için yalan haberde yapıyorlar hepimiz biliyoruz bunu ama 2023de dolarda bir düşme olur mu -seçimlerden dolayı- Şuanda mı pc almak mantıklı yoksa 1 yıl sonrası için mi mantıklı olur?

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Her şeyden önce 1 yıl beklemek mantıksız bence. Haberin linki? 9a düşerse bayağı iyi olur orası ayrı ama bana imkansız geliyor.

KS

İsapeh

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Her şeyden önce 1 yıl beklemek mantıksız bence. Haberin linki? 9a düşerse bayağı iyi olur orası ayrı ama bana imkansız geliyor.
Bir instagram sayfasıydı ancak adını hatırlayamıyorum 170k takipçisi vardı dediğim gibi tıklanma uğruna yalan haber yapıyor olabilirler.Seçim olacağı için seçime yakın dolarda bir düşme olabilir diye düşünüyorum yinede mantıklı gelmiyor %50 ihtimal sonuç olarak ama sizlerede bir danışayım dedim

Aerox

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
56
Bir instagram sayfasıydı ancak adını hatırlayamıyorum 170k takipçisi vardı dediğim gibi tıklanma uğruna yalan haber yapıyor olabilirler.Seçim olacağı için seçime yakın dolarda bir düşme olabilir diye düşünüyorum yinede mantıklı gelmiyor %50 ihtimal sonuç olarak ama sizlerede bir danışayım dedim
Kim demiş seçime doğru dolar düşücek diye herkese inanmayın diyelimki düştü neye bağlı olarak düştü sonrası için konuşmak çok mantıksız

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
Türkiye gibi ekonomisi istikrarlı olmayan, para birimi değersiz olan ülkelerde bir şeyi almak için beklemek mantıksızdır her saniye paranız değer kaybeder bir sene sonra ne olacağını kestiremeyiz fakat ne olmayacağını kestirebiliriz o yüzden elinizdeki para ile bir şey alın kenarda biriktirmeyin

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
İnstagram sayfası ise yalan haberdir. E tabiki olup olmaması için %50 ihtimal var ve 9 a düşerse düşüş %50 oluyor bence bu imkansız. Yani bir yıldan az bi sürede dolar yarı yarıya düşmez.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri