Super online dan Türk net e geçiş.

Mustafa Berkay Çirak

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Herkese selam. Superonline servisi ile telefondan yapıtıgımız kavga sonunda aboneliğimi iptal ettirdim şimdi biraz forumda gezince Türknet öne çıkıyor nasıl önerir misiniz? Benim adresimde 35mbs ye kadar internet sağlıyorlarmış ben pek anlamıyorum ama mesela steamdan bir oyun indirirken kaç MB hız görürüm? Buna göre geçiş yapacağım teşekürler.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Merhaba Mustafa kendi ofisimizde de Türknet kullanmaktayız gayet de memnunuz.Steam indirme hızından bahsetmek gerekirse saniyede 3.6mb diyebilirim :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
İndirme hızları şu şekilde hesaplanır sende ki örnek için 35 Mbps dolaşım hızı olan internet için ortalama 3.5 Mbps indirme hızı elde edersin. Örnek; ( 16 Mbps için 1.6 , 8 Mbps için 800 Kb ve 100 Mbps için 10 Mbps ) gibi hesaplayabilirsin. Türknet 'e gelirsek bağlantı hızlarını genelde vadedettikleri hızı veriyorlar tek sorun müşteri hizmetleri ile bir işiniz olduğunda forum doldurup ve mail atıp sorununuzu belirtiyorsunuz onlar gerekli şerleri kontrol edip sizi arıyorlar genel de aynı gün içinde dönüş oluyor bazende ertesi güne uzuyor zaman problemi var ama sorun olduğunda dediğim gibi ve pek fazla şikayet eden yok sende o şanslı kişilerden olabilirsin belki tahadüt olmadığı için 1 ay denemekte fayda var. Ayrıca yakınında kullanan veya bu forumda kullanan birisini bulursan ondan rica et bir kampanya var başka bir TürkNet kullanıcısı tarafından TürkNet 'e geçiş yaparsan 1 ay ona da sana da ücretsiz internet veriyor TürkNet şöyle işliyor ilk başvuru formunu TürkNet kullanıcısı sana Mail vs. yolu ile ulaştırıyor sen o formu dolduruyorsun bir kod var bu forumda bu kod ile bedava 1 ay hak kazanıyorsun ilk işlemler böyle başlıyor bir dene pişman olursan iptal etmesi diğer firmalardan daha kolay.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri