Yardım Superonline Ilgili Yardım Lazım?

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
22
Merhaba dostlar çarşamba akşamı sokağımda gördüğüm afiş ile vdsl 50mbps süperonline başvurdum herşey sorunsuz hal oldu perşembe günüde onay için aradılar.
Afişte görüpte yazdığım adam cumartesi günü kuruluma gelirler diyor ama müşteri hizmetleri tahmini 1 hafta ama kesin değil diyor anlamadım bu olayı.
Turkcell uygulaması üzerinde süperonline kısmına girince abonelik bulunmadı diyor başvuru takip e girince böyle işlem yok diyor süperonline a giriş yapmak isteyince şifre alırken şuanda aboneliğiniz aktif değildir müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilirsiniz diyor yani anlamadım bir açıklık getirebilecek bilgili abilerim ablalarım varmı ?

KS

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
22
güncel

KS

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
22
Güncel

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Müşteri hizmetleri bölgelerdeki saha elemanının durumunu bilmez. Genel bir şey söylerler. Bilgi aldığınız bölge ile ilgili adam daha doğru bilgi verir. Öteki olay hakkında bilgim yok.

KS

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
22
Müşteri hizmetleri bölgelerdeki saha elemanının durumunu bilmez. Genel bir şey söylerler. Bilgi aldığınız bölge ile ilgili adam daha doğru bilgi verir. Öteki olay hakkında bilgim yok.
Yani yazdığım kişi cumartesi kurulum olur diyor bu doğru mu?

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Yani yazdığım kişi cumartesi kurulum olur diyor bu doğru mu?
Muhtemelen. Superonline hiç kullanmadım. Ama genel olarak çoğu başvurumda kurulum için gelecek ekip direk kendisi aradı, ne zaman geleceklerine dair kendileri randevu verdi. Muhtemelen iletişime geçerler.

KS

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
22
Muhtemelen. Superonline hiç kullanmadım. Ama genel olarak çoğu başvurumda kurulum için gelecek ekip direk kendisi aradı, ne zaman geleceklerine dair kendileri randevu verdi. Muhtemelen iletişime geçerler.
siz ne kullanıyorsunuz ben sabit fiyat ödemek için süperonline aldım

Agnostique

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101
Bölge yoğunluğunuza bağlıdır, bu 1 gün sonra da olabilir 2 - 3 hafta sonra da olabilir.

KS

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
22
KS

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
22
güncel.
Arkadaşlar türk telekom ile alt yapı bir diye türk telekomu beklemem gerekmiş 7 iş günü içinde gelirlermiş onlarda kart açmak için yani bu nasıl iş anlamadım ?

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
güncel.
Arkadaşlar türk telekom ile alt yapı bir diye türk telekomu beklemem gerekmiş 7 iş günü içinde gelirlermiş onlarda kart açmak için yani bu nasıl iş anlamadım ?
Önce telekom gelir etiketleme yapar, sokaktaki veya binadaki krone dolabına size ait bir port belirler, 2 tane kablo çakar, isminiz yazan bir kağıt takıp giderler. Size haber verilmez muhtemelen bu, onlar yapar gider yada adres gerekirse aralar seni. Sonra superonline gelir, o kablonun diğer iki ucunu sizin evinize yönlendirir ve modemi kurar.

KS

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
22
Önce telekom gelir etiketleme yapar, sokaktaki veya binadaki krone dolabına size ait bir port belirler, 2 tane kablo çakar, isminiz yazan bir kağıt takıp giderler. Size haber verilmez muhtemelen bu, onlar yapar gider yada adres gerekirse aralar seni. Sonra superonline gelir, o kablonun diğer iki ucunu sizin evinize yönlendirir ve modemi kurar.
Ne kadar sürer bu süreç bilginiz varmı benim dediğim dışında?

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Ne kadar sürer bu süreç bilginiz varmı benim dediğim dışında?
Telekom'un canı nasıl isterse. Ama dış firma işlerine önce bakıyorlar benim gördüğüm. Tabi bölgeden bölgeye de değişir. Altyapı Telekom'un diye hep Telekom'dan internet alan biriydim ben. Başvuru yaptım adamlar tam 3 hafta gelmedi. Kaç kere aradım günde, sinir hastası ettiler. İptal ettim, Türknet'ten aldım 3-4 gün içinde geldiler.

KS

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
22
Telekom'un canı nasıl isterse. Ama dış firma işlerine önce bakıyorlar benim gördüğüm. Tabi bölgeden bölgeye de değişir. Altyapı Telekom'un diye hep Telekom'dan internet alan biriydim ben. Başvuru yaptım adamlar tam 3 hafta gelmedi. Kaç kere aradım günde, sinir hastası ettiler. İptal ettim, Türknet'ten aldım 3-4 gün içinde geldiler.
Bugün gelmediler gelir demişti oysaki adam yarın gelirlermi? Hafta içi evde yokum çünkü

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Bugün gelmediler gelir demişti oysaki adam yarın gelirlermi? Hafta içi evde yokum çünkü
Telekom'un yapacağı iş için sizin evde olmanıza gerek yok eğer kuruluma da Telekom ekibi ile anlaşmadılarsa. Telekom dışardaki bağlantıyı halleder gider. Binada vs bir kutu varsa girişinde, kontrol edebilirsiniz, adınıza yeni bir etiket konmuşsa Telekom işini yapıp gitmiştir.

KS

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
22
Telekom'un yapacağı iş için sizin evde olmanıza gerek yok eğer kuruluma da Telekom ekibi ile anlaşmadılarsa. Telekom dışardaki bağlantıyı halleder gider. Binada vs bir kutu varsa girişinde, kontrol edebilirsiniz, adınıza yeni bir etiket konmuşsa Telekom işini yapıp gitmiştir.
Evet keyfi kedere kalan Telekom işi böyle yapmasa şaşıracağım birgün.
8. İş günü oldu gelen giden yok

(Güncel)

KS

Emree

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
22
Güncel
Hocam Türk Telekom nasıl sizce bu hafta içi bir işlem yapmaz iseler iptal edicem başvuruyu zaten imza atıp birşey imzaladım.
Türk Telekom interneti nasıl iyimi yoksa turknet mi alayım ne dersiniz?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri