Yardım Şüphede Kaldim

JohnLiwes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bu aralar 20 bin ila 25 bin civarında toplama bilgisayar almak istiyorum ancak aklımda bulunan hatta çoğu pc meraklılarının bildiği siteler Si***i, İnc***ap, İt***a gibi sitelerden alışveriş yapanların çoğundan olumsuz şeyler duydum. Şikayetlerin çoğunlukla Pcnin geç gelmesi, seçilen ürünün yerine farklı bir ürün gönderilmesi vs. gibi problemler dönüyor. İnternet ortamında zaten youtube gibi platformlarda her şeyi görebiliyoruz. Bu sebepten dolayı Pc almama durumuna geldim.

EXQ61

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
şahsi görüşüm Mağazaya gidip toplayıp alman sipariş vermek ten iyidir.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Bu aralar 20 bin ila 25 bin civarında toplama bilgisayar almak istiyorum ancak aklımda bulunan hatta çoğu pc meraklılarının bildiği siteler Si***i, İnc***ap, İt***a gibi sitelerden alışveriş yapanların çoğundan olumsuz şeyler duydum. Şikayetlerin çoğunlukla Pcnin geç gelmesi, seçilen ürünün yerine farklı bir ürün gönderilmesi vs. gibi problemler dönüyor. İnternet ortamında zaten youtube gibi platformlarda her şeyi görebiliyoruz. Bu sebepten dolayı Pc almama durumuna geldim.
saydıgın sitlerin sikayeti cok önerim gamingentr

KS

JohnLiwes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Kaldığım şehirde böyle bir mağaza var mı onuda bilemiyorum. Öyle bir durum olduğunda hiç internet ile uğraşmadan direk toplayıp satın almak daha mantıklı.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri