Taahhüt bittikten sonra ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaalaal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Öncelikle herkese selamlar , bir sorum olacaktı ..
Türk telekom kullanıyorum ve 15 martta yani 4 gün önce taahhütüm bitti . Türknet geçeceğim için yenileme yapmadım .
1 hafta gibi bir süre türk telekomu taahhütsüz kullanacam , sonra türknet aboneliği başlayacağını söylediler.
Peki fiyatlandırma konusunda neler olacak nasıl öğrenebilirim ? mesela bu 1 hafta içinde kullandığım internet (gb) kadar mı yoksa kullandığım gün kadarıyla mı fiyatlandıracaklar ? Lütfen yardım edin ..

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Cvp: Taahhüt bittikten sonra ?

Hiçbir fikrim yok ama önceki tecrübelerimden mantık yürütecek olursam size ya güncel fatura bedelindeki tarifeden yeni ücretlendirme yapacaklardır GB başı olabilir yada sözleşmeyi yenileseydiniz aynı tarifenin kampanyasız ücretinden bir işlem uygulayabilirler. En kötü senaryo ise telefonlardaki sistemin aynısı yani size kullandığınız MB yada GB başı bir ücret uygulayabilirler. Bence bunu Türk Telekom 'u arayıp teyit edin. Sonra bir sürpriz ile karşılaşırsanız şaşmayın derim.

KS

kaalaal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam aradım sonunda konuşabildim , benim internetim sınırsız olduğu için gb mb olarak gelmiyormuş fatura 
Benim sözleşmeme göre taahhütsüz devam edersem aylık 316 tl gelecekmiş , kaç gün kullanırsam da ona göre ücretlendirme olacakmış . çok sağol :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Cvp: Taahhüt bittikten sonra ?

Tahmin ettiğim gibi kampanya dışı fiyatlandırmadan hesaplanmış.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri