tablet seçimi

hangisi

• ipad 7.nesil 128gb

Kullanılan: 0 0.0%
  • ipad mini 5 64 gb

Kullanılan: 2 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arda Kür

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
arkadaşlar tablet alıcam ama kararsız kaldım ipad 7.nesil 128 gb mi yoksa ipad mini 5 64 gb mi almalıyım kararınız nedir ve neden almalıyım teşekkürler

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ipad mini 5 kamera video çekim ve fotoğraf çekim olarak 7.nesilden daha üstün ayrıca Wifi ve Bluetooth olarak daha ekstra özelliğe sahip olan taraf mini 5.
Mini 5 çip olarak Neural Engine çipe sahip iken 7.Nesilde bu özellik bulunmamamlta ve ppi yoğunlukta bulunan renk fark katacak cinste üstün taraf yine 5 mini.

Bence en fark katanı Çip farkı 7.nesil A10 Fusion Çip kullanırken mini 5 Neural Engine A12 bionic çipe sahip benim önerim size mini 5.

KS

Arda Kür

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Yavuz' Alıntı:
Ipad mini 5 kamera video çekim ve fotoğraf çekim olarak 7.nesilden daha üstün ayrıca Wifi ve Bluetooth olarak daha ekstra özelliğe sahip olan taraf mini 5.
Mini 5 çip olarak Neural Engine çipe sahip iken 7.Nesilde bu özellik bulunmamamlta ve ppi yoğunlukta bulunan renk fark katacak cinste üstün taraf yine 5 mini.

Bence en fark katanı Çip farkı 7.nesil A10 Fusion Çip kullanırken mini 5 Neural Engine A12 bionic çipe sahip benim önerim size mini 5.

Karar veremedim ayrıca pubg oynamak ve oyun için alıcam ilerde üniverstede lazım olur diye ve ekranı büyük diye 7. Nesil düşündüm peki air 3 nasıl önerirmisiniz

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Fiyat hariç çok ayırt edici özellikleri bulunmuyor eğer ekran büyüklüğü sizin için önemliyse tercih etmeniz gereken güzel özelliklerde ürün mini 5 ile birebir aynı çip kullanılmakta bazı ufak özellikler ile mini 5 i geçmekte ama fiyat farkına değer mi bilemiyorum fakat özellik konusunda sizi boşluğa düşürmeyecek kalitede özellikler ve  sağlam bir maddeden yapılmıştır.Görüntü kalitesi çözünürlük bakımından mini 5 ten 2 gömlek üstün diyebilirim kameraları aynı.

KS

Arda Kür

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Yavuz' Alıntı:
Fiyat hariç çok ayırt edici özellikleri bulunmuyor eğer ekran büyüklüğü sizin için önemliyse tercih etmeniz gereken güzel özelliklerde ürün mini 5 ile birebir aynı çip kullanılmakta bazı ufak özellikler ile mini 5 i geçmekte ama fiyat farkına değer mi bilemiyorum fakat özellik konusunda sizi boşluğa düşürmeyecek kalitede özellikler ve  sağlam bir maddeden yapılmıştır.Görüntü kalitesi çözünürlük bakımından mini 5 ten 2 gömlek üstün diyebilirim kameraları aynı.

o zaman 7. nesil ipad alıyım ilerde üniversitede mini 5 alırım 7. nesili satıp o zamana kadar eskir belkide yeni mini ler çıkar onlardan alırım hatta param çok artarsa pro alırım hiç belli olmaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri