Yardım Taksitli Alışveriş Sorunu

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
652
Selamlar,

Bilge Karga'nın kendi sitesinden ziraat bankkart genç kartım ile 6 taksit gözlük siparişi verdim. Gözlük geldi birkaç gün sonra iade ettim. İadem onaylandı vs her şey tamam. İade gerçekleşeli 1 ay olmuş şimdi borçlarıma bakarken fark ettim ilk taksidi ödemişim üstüne 5 taksit daha ödeme yapacağım gözüküyor. Biliyorsunuz krediden alışveriş yapınca limitinizden de ürünün fiyatı kesiliyor. Bu ürün fiyatı da limitime yansıtılmamış. Konu hakkında kesin bilgisi ya da yardımı olacak varsa memnun olurum.

Moderatörün son düzenlenenleri:

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Önümüzdeki aylarda olan işlemleri kontrol edip aynı tutarda 'İade' başlıklı bir ödeme görünüyor mu kontrol eder misin ? Ziraat taksitli alışverişlerin geri iadesini direkt olarak yapmayıp aynı tutarda ay içi iade ödemesi gösteriyor.

Kürşat K.

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
1,290
Taksitli ürünlerde iadeler taksit taksit yansır karta ilk ay iade olmuştur 2. Ay da olacaktır bunu her kredi kartı böyle yapıyor taksitli iadeler

KS

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
652
Önümüzdeki aylarda olan işlemleri kontrol edip aynı tutarda 'İade' başlıklı bir ödeme görünüyor mu kontrol eder misin ? Ziraat taksitli alışverişlerin geri iadesini direkt olarak yapmayıp aynı tutarda ay içi iade ödemesi gösteriyor.
Taksitli ürünlerde iadeler taksit taksit yansır karta ilk ay iade olmuştur 2. Ay da olacaktır bunu her kredi kartı böyle yapıyor taksitli iadeler
anladım sağ olun peki ödeme yapmayacak mıyım

aa evet biraz kurcaladım kart detaydan ekstreye gelince haziran 15inde ilk taksit yatırmısım 1 hafta sonra iadesi geri yatmış

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri