Tam Ekran Kasma Sorunu

BySemih55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bilgisayarımda Oyun Oynarken Tam Ekranda Her Hangi Bi Sıkıntı Yaşamıyorum Fakat Video İzlerken Tam Ekrana Alınca Kasıyor
chrome://settings/system den "Kullanılabilir olduğunda donanım hızlandırmayı kullan" Yi Kapattım Fakat Hayla Düzelmedi , Yardımcı Olursanız Sevinirim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Cvp: Tam Ekran Kasma Sorunu

Ekran kartınızla ilgili konuyu buradan ilerletelim. Belli ki sorunlar aynı şeyden kaynaklı. Orada dediklerimi önce deneyin. Sonra ilerleriz.

KS

BySemih55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: Tam Ekran Kasma Sorunu

ugur.gozaydin' Alıntı:
Ekran kartınızla ilgili konuyu buradan ilerletelim. Belli ki sorunlar aynı şeyden kaynaklı. Orada dediklerimi önce deneyin. Sonra ilerleriz.

Siz Onu Demeden Önce Sizin Dediğiniz Siteden En Son Driveri Kurmuştum Ama DDU ile Eski Yazılımı Sİlmedim (Oyunda FPS Artışı Olmadı , Tam Ekran Sorunuda Düzelmedi)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130

Kartta HDMI çıkışı varsa ve elinizde HDMI kablosu varsa dener misiniz. Bant genişliği sorunu yaşıyor olabilirsiniz.

KS

BySemih55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

ugur.gozaydin' Alıntı:
Kartta HDMI çıkışı varsa ve elinizde HDMI kablosu varsa dener misiniz. Bant genişliği sorunu yaşıyor olabilirsiniz.

Mlsf Elimde HDMI Kablosu Yok , Aslında Bu Sorunu Daha Öncede Yaşamıştım , Tam Hatırlamıyorum Nasıl Düzeldiğini Ama Düzelmişti , Pc Yi Sıfırladıktan Sonra Tekrar Bu Sorunla Karşılaştım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130

Büyük ihtimalle sürücü yada kablo odaklı sıkıntı yaşıyorsunuz. Farklı Hz ayarlarınız varsa değiştirip deneyin işe yarayabilir.

KS

BySemih55

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

ugur.gozaydin' Alıntı:
Büyük ihtimalle sürücü yada kablo odaklı sıkıntı yaşıyorsunuz. Farklı Hz ayarlarınız varsa değiştirip deneyin işe yarayabilir.

En Güncel Sürücüyü  Yükledim , Kablodan Kaynaklı Olduğunu Düşünmüyorum Çünkü Pc Yi Sıfırlamadan Önce Bu Sorun Yoktu

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri