Soru Taner Hocam’a Nasıl Ulaşabilirim.

Mito_26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Merhaba, arkadaşlar Taner Hocam’a nasıl ulaşabilirim yada iletişim adresi mail adresi nedir? Bilgisi olan arkadaşlar mevcut mu?

KS

Mito_26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Ne konuda ulaşmak istiyorsunuz ?
Farklı bi forumda konu açmıştım ancak oradaki konu bağlantılarını buraya ekleyip paylaşmam mümkün olur mu diye soracaktım. Birde ASUS firmasından aldığımız ürünle ilgili mağduriyet yaşayan arkadaşlar var bizim adımıza markanın yerel temsilcileri ile iletişime geçme şansı olur mu Taner hocamın bunun bilgisini alacaktık kendisinden.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
Farklı bi forumda konu açmıştım ancak oradaki konu bağlantılarını buraya ekleyip paylaşmam mümkün olur mu diye soracaktım. Birde ASUS firmasından aldığımız ürünle ilgili mağduriyet yaşayan arkadaşlar var bizim adımıza markanın yerel temsilcileri ile iletişime geçme şansı olur mu Taner hocamın bunun bilgisini alacaktık kendisinden.

hocam bu tür konuları forumda @Çağdaş Işık admin ve mod arkadaşlar var onlarada sorabilirsiniz

asus içinde ürün konusunda iletişime gececeğini sanmıyorum bir sürü kişi vardır sorun yaşayan. İtopya sinerji vs olsa neysede

Atalayq

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
420
Sorun ne bilmiyorum ama bu istek çok mantıksız geldi. Ürünlerin garantileri ile ilgili süreçler bellidir. Yasal haklar sınırlar var. Onları takip etmeniz yeterli olacaktır.

KS

Mito_26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
hocam bu tür konuları forumda @Çağdaş Işık admin ve mod arkadaşlar var onlarada sorabilirsiniz

asus içinde ürün konusunda iletişime gececeğini sanmıyorum bir sürü kişi vardır sorun yaşayan. İtopya sinerji vs olsa neysede
Taner Hocam’a DM’den yazdım. Şuanda konu hazırlıyorum, yardım ve dayanışma için üyeler olarak kimin elinden ne gelirse diye yazıyorum. THH ile görüşme sağladım ancak haklı olarak lehime karar çıkacağını sanmıyorum ve zaman olarak fazlasıyla uzadı zaten.

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
948
Taner Hocam’a DM’den yazdım. Şuanda konu hazırlıyorum, yardım ve dayanışma için üyeler olarak kimin elinden ne gelirse diye yazıyorum. THH ile görüşme sağladım ancak haklı olarak lehime karar çıkacağını sanmıyorum ve zaman olarak fazlasıyla uzadı zaten.

hocam thh normalde kullanıcının yanındadır problem ne ki sizin lehinize karar çıkmayacak ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri