Tarayıcalar çalışmıyor

Bestami Akgül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadasla ayni evdeyiz pc sini kullaniyorum sorunu ona sordum aldigindan beri varmis win 8.1 , internet explorler calismiyor yani yanit vermiyor yandex de ayni sekilde(sanirim kurulu gelmis) chromo firefox hicbirini kuramiyorum ayni sekilde steami kuruyorum cift tikliyorum tepki vermiyor kisacasi metin 2 icin gameforce live indirdim internet baglantiniz yok dedi 
Bu arada sadece baslat menusundeki explorler aciliyor diger tarayicilar calismiyor yardim edin lutfen 
(Dns yi otomatik ayarladjm olmadi format da atamam) :sleepy: :huh:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
RE: Tarayici(lar) calismiyor

Sistem genelinde olan bir problem gibi ve format yada sıfırlama yapmadan çözemezsin gibi. Format atamazsan Windows Sıfırlama yap bu işlem kurulu dosyalarını siler ama Windows üzerinde olan tüm Resim / Video / Belge / Setup gibi gibi dosyalarının hepsini oldukları yerde tutar bu işlem ile Windows 'a format atmışsın gibi kullanabilirsin. Youtube 'a arat Widows Sıfırlama diye bir ton video var nasıl yapıldığını öğrenebilirsin.

KS

Bestami Akgül

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Tarayici(lar) calismiyor

Tesekkur ederim dostum denicem birazdan baska cozum onerisi olan varsa yazsin cunku pc yi aldigimda boyleydi dedi arkadas

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri