Soru Tasarım Ve Oyun Geliştirme Bilgisayarı Toplama Hakkında

neoples

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba, Unreal Engine, Blender, Adobe Creative uygulamaları vb. beni 5 sene üzmeyecek bir bilgisayar toplamak istiyorum. İşyerinden de destekli toplama yapacağım için fiyat sorunu yok. Bilgisayar toplama konusunda yeterli bilgiye sahip değilim. Forumdaki arkadaşlardan ve internet üzerinde yaptığım araştırmalardan edindiğim bilgilerle 2 ayrı sistem önerisini aşağıda paylaşıyorum.(2. sistem "yunusx36" beyin önerisi). Soğutmayla alakalı hiç bilgim yok benim için önemli olan sessiz olması. Zaten forumdaki arkadaşlardan yardım alarak toplama işlemini yapmayı düşünüyorum. Sistemleri değerlendirip eksik varsa düzeltirseniz ve soğutucu önerisinde bulunursanız sevinirim. Saygılarımla,

ANAKART
EKRAN KARTI
İŞLEMCİ
RAM
DEPOLAMA
KASA
GÜÇ

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
sistem bi sorun görmedim tam yerinde tutmus , sogutucu olarak arkadaslardan biri önerir

yunusx36

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
3,015
Merhaba, Unreal Engine, Blender, Adobe Creative uygulamaları vb. beni 5 sene üzmeyecek bir bilgisayar toplamak istiyorum. İşyerinden de destekli toplama yapacağım için fiyat sorunu yok. Bilgisayar toplama konusunda yeterli bilgiye sahip değilim. Forumdaki arkadaşlardan ve internet üzerinde yaptığım araştırmalardan edindiğim bilgilerle 2 ayrı sistem önerisini aşağıda paylaşıyorum.(2. sistem "yunusx36" beyin önerisi). Soğutmayla alakalı hiç bilgim yok benim için önemli olan sessiz olması. Zaten forumdaki arkadaşlardan yardım alarak toplama işlemini yapmayı düşünüyorum. Sistemleri değerlendirip eksik varsa düzeltirseniz ve soğutucu önerisinde bulunursanız sevinirim. Saygılarımla,

ANAKART
EKRAN KARTI
İŞLEMCİ
RAM
DEPOLAMA
KASA
GÜÇ
Senin sistemindeki Anakart kasa ve PSU benim topladığım sistemdeki ile değişirse daha iyi olur diye düşünüyorum. ASUS anakart daha iyi olur. Kasa da Mesh olursa iyi olur çünkü 13900KF yi soğutmak hiç mi hiç kolay değil.
Birde bu sıvı soğutmayı alırsan benim attığım kasa ile uyumlu gayet iyi olur.

KS

neoples

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Senin sistemindeki Anakart kasa ve PSU benim topladığım sistemdeki ile değişirse daha iyi olur diye düşünüyorum. ASUS anakart daha iyi olur. Kasa da Mesh olursa iyi olur çünkü 13900KF yi soğutmak hiç mi hiç kolay değil.
Birde bu sıvı soğutmayı alırsan benim attığım kasa ile uyumlu gayet iyi olur.
Peki bu sistem için asus yerine almak sizce değer mi? Ben pek bir fark göremiyorum ama siz daha iyi bilirsiniz.

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761

ANAKART
EKRAN KARTI
İŞLEMCİ
RAM
DEPOLAMA
KASA
GÜÇ
bu video yardımcı olabilir göz atarsan bir şeyler şekillenir kafanda ama öneriler iyi kasa da destekliyorsa 420mm kafi

KS

neoples

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yardımlarınız için teşekkür ederim.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri