Yardım Tasarım Ve Oyun Odaklı Monitör Arıyorum

umutbedir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Merhabalar bir süredir MSI Optix G241 V 75hz 4ms 23.8 inc IPS FULL HD FreeSYNC Flat isimli monitörü kullanıyorum. Yeni bir monitöre geçeceğim ve bu monitörün 165hz den yüksek - IPS Panel olmasına özen gösteriyorum. INC aralığı 24-27 olabilir bunlar benim ve işim için ideal olacaktır. Aşağıda eklediğim monitörü kendim buldum ve uygun gördüm. G3 modelinden çok şikayet var ama G4 modeliyle alakalı bir şey göremedim. Yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum.

Bir de çok önerilen alttaki var

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
Merhabalar bir süredir MSI Optix G241 V 75hz 4ms 23.8 inc IPS FULL HD FreeSYNC Flat isimli monitörü kullanıyorum. Yeni bir monitöre geçeceğim ve bu monitörün 165hz den yüksek - IPS Panel olmasına özen gösteriyorum. INC aralığı 24-27 olabilir bunlar benim ve işim için ideal olacaktır. Aşağıda eklediğim monitörü kendim buldum ve uygun gördüm. G3 modelinden çok şikayet var ama G4 modeliyle alakalı bir şey göremedim. Yardımlarınızı ve yorumlarınızı bekliyorum.

Bir de çok önerilen alttaki var

Hangi grafik kartı ve işlemciyi kullanıyorsunuz? Çözünürlük tercihiniz ve bütçeniz nedir?

KS

umutbedir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Hangi grafik kartı ve işlemciyi kullanıyorsunuz? Çözünürlük tercihiniz ve bütçeniz nedir?
RTX 3060 12GB kullanıyorum
Intel i5 10400F işlemciye sahibim

Çözünürlük tercihim FULLHD/2K ve minimum 165hz olabilir
Monitör boyutu minimum 23.8 - maks 27 inc olmasıdır

Bütçem 8.000TL

KS

umutbedir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Peki benim ilettiğim samsung kötü müdür?

ilettikleriniz güzel ama bütçemi aşıyor ACER Nitro ise içime sinmedi.

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
130
Peki benim ilettiğim samsung kötü müdür?

ilettikleriniz güzel ama bütçemi aşıyor ACER Nitro ise içime sinmedi.
Acerin bu modeli iyi bir monitördür. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Araştırmalarım sonucu bunu buldum bunu almayı düşünüyorum

Bu linkte monitör de, yukarı da ilk attığınız monitör de 1080p monitörler. Madem 8000 liraya kadar çıkabildiniz, biraz daha biriktirip 300-400 lira ekleyebilirseniz size önerdiklerimden bir tanesini alabilirsiniz eğer ACER modeli satın almazsanız.

KS

umutbedir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Acerin bu modeli iyi bir monitördür. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bu linkte monitör de, yukarı da ilk attığınız monitör de 1080p monitörler. Madem 8000 liraya kadar çıkabildiniz, biraz daha biriktirip 300-400 lira ekleyebilirseniz size önerdiklerimden bir tanesini alabilirsiniz eğer ACER modeli satın almazsanız.
Biriktirip alma gibi bir durumum yok kral, işyerim bana bunu sağlayacak. O yüzden ortalama bir fiyat geçtim. Daha aşağısı iyi olacaktır. 😊

Bana en mantıklısı aşağıdaki AOC 24 geliyor

Son düzenleme:
KS

umutbedir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21

Viewsonic VX2428J 24” 180Hz 0.5ms Fast IPS AMD FreeSync Premium Gaming Monitör​

4k ya inmişti fiyatı o zaman aldım gayet de memnunum. Pivot falan her şey yerinde ghosting ölü piksel gibi de problemleri yoktu testlerde

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri