Çözüldü TCL MOVEAUDIO S600 VS HONOR Earbuds 2 Lite

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
2 markada iyi ancak TCL modelini daha önce hiç araştırmadım ve denk gelmedim bir yerde. HONOR ürünü daha mantıklı gibi duruyor bence.

KS

heracles

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
2 markada iyi ancak TCL modelini daha önce hiç araştırmadım ve denk gelmedim bir yerde. HONOR ürünü daha mantıklı gibi duruyor bence.
Abi araştırma şanşın var mıdır tcl kulaklığı senin fikirlerin çok önemli çok fazla övüyorlar özelliklerini tabiki vaktin varsa

KS

heracles

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
TLC ürünü biraz daha başarılı onu tercih edin derim.
Teşekkür ederim son olarak abi kullanım amacım video,film instagram takılmak ve telefon görüşmesi yapmak tcl bu konuda daha iyi sanırım değil mi ? Hayırlı sabahlar abi bu arada

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Teşekkür ederim son olarak abi kullanım amacım video,film instagram takılmak ve telefon görüşmesi yapmak tcl bu konuda daha iyi sanırım değil mi ? Hayırlı sabahlar abi bu arada
TCL üründe sadece mikrofon kullanırken ANC yani gürültü engelleme özelliği beğenilmemiş o kadar. Genel anlamda söylediğiniz tarzda kullanımlar için uygun.

KS

heracles

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
TCL üründe sadece mikrofon kullanırken ANC yani gürültü engelleme özelliği beğenilmemiş o kadar. Genel anlamda söylediğiniz tarzda kullanımlar için uygun.
uğur abi şimdi tcl sipariş vereceğimde almadan önce merak ettim mesela honor neden tavsiye etmedin sana göre eksik yönleri nedir abi

KS

heracles

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Ben ürünleri birebir deneyimlemedim. Yurtdışı incelemelerine göre yorumladım ve TCL daha iyi bir ürün görünüyordu.
biliyorum abi iki ürün incelemeleri baktınya honorun eksi yönlerini nedir diye sormak istemiştim tcl alacağm zaten

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
KS

heracles

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri