Td 500 V2 Mesh Kasa Hayal Kırıklığı

kaan0513

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Elimde Cougar Mx660 kasa var. Üstte 360 lık sıvı soğutucuyu önden 1 fan çıkartarak destekleyebildiği için, kasayı satıp TD500 almıştım. Fakat ikisinin malzeme kalitesi arasında dağlar kadar fark var. TD500 te kullanılan plastik olsun saç yapısı olsun bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum. Her forumda ve sitede olumlu yorumlar gördüm. Alacak arkadaşların hayal kırıklığına uğramaması için paylaşmak istedim. Düzgün kaliteli önerebileceğiniz kasa önerilerinize de açığım.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,306
Elimde Cougar Mx660 kasa var. Üstte 360 lık sıvı soğutucuyu önden 1 fan çıkartarak destekleyebildiği için, kasayı satıp TD500 almıştım. Fakat ikisinin malzeme kalitesi arasında dağlar kadar fark var. TD500 te kullanılan plastik olsun saç yapısı olsun bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum. Her forumda ve sitede olumlu yorumlar gördüm. Alacak arkadaşların hayal kırıklığına uğramaması için paylaşmak istedim. Düzgün kaliteli önerebileceğiniz kasa önerilerinize de açığım.
td500v2 hakkında olumlu yorum görmüşsündür

Mehmet Erdoğan

Administrator
Admin
Tepki
796
bütçeniz nedir

Maethril_

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Çok pahalı özellikle son zamanlarda iyi zamlandı kolay kolayda bulunmuyor araştırıp bakabilirsin genede.

Batuhan AKÇA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
kanka aslında cougar o kadarda kötü bir kasa degil 1 fan söktümüzde yine serin olucagını düşünüyorum ben

KS

kaan0513

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
kanka aslında cougar o kadarda kötü bir kasa degil 1 fan söktümüzde yine serin olucagını düşünüyorum ben
Yeterli oluyor ama görüntü kötü duruyor. Birde malzeme kalitesi cougarın gerçekten güzel. Arkadaşın attığı corsair ve dark maxima v30 da güzel ve ileriye dönük duruyor. Şu anda mevcut kasayı kullanacağım gibi bakalım. İleride indirimlere göre değerlendireceğim

Batuhan AKÇA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Yeterli oluyor ama görüntü kötü duruyor. Birde malzeme kalitesi cougarın gerçekten güzel. Arkadaşın attığı corsair ve dark maxima v30 da güzel ve ileriye dönük duruyor. Şu anda mevcut kasayı kullanacağım gibi bakalım. İleride indirimlere göre değerlendireceğim
sen şuan td500 ümü kullanıyorsun

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
139
Merhaba, gerek ön ve üst tarafta 420mm ye kadar sıvı soğutma radyatörü desteği, gerekse hava akışı yönünden güçlü olması sebebi ile Lian Li - Lancool 3 Model kasasına bakabilirsin. Alternatif olarak Phanteks P500A ya da G500A kasalarını öneririm.

KS

kaan0513

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Lian Li - Lancool 3, dark maxima v30, corsair 5000x bu kasalar görünüş olarak hoşuma gitti. Fiyat/performans a göre biraz araştırıp bu kasalardan birini alacağım. Çok Teşekkürler herkese...

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,635
sahsen ben td500 v2 kullaniyorum cok beğendim.

KS

kaan0513

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri