Td 500 V2 Mesh Kasa Hayal Kırıklığı

Batuhan AKÇA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Saç kalitesi yerlerde bir tırnak ile dokun zırıl zırıl ötüyor. Elimde ki Cougar mx660 kasa taş gibiymiş. İlk kullandığım kasa olsa farketmezdim ancak mx660 dan sonra am5 sistemi o kasaya emanet etmem açıkçası.

Mx660 kullanıyorum. Saç kalitesi anlamında arada ciddi bir fark var.
kanka görüntüyü felan bosver cidden Ön 2 fan olsun kasanın içi büyük olması bence küçük olmasından iyidir daha soguk olur , üste tak sivi sogutmayi bence yeterli olucaktir ben daha montajı yapamadim ama suan 120mm sivi soğutma takılı işlemcim 58 gördü max

KS

kaan0513

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
kanka görüntüyü felan bosver cidden Ön 2 fan olsun kasanın içi büyük olması bence küçük olmasından iyidir daha soguk olur , üste tak sivi sogutmayi bence yeterli olucaktir ben daha montajı yapamadim ama suan 120mm sivi soğutma takılı işlemcim 58 gördü max
Doğru diyorsun aslında olmazsa fanları 140x2 yapacağım, 120 sıvı soğutma çok az gelir bana senin sistem nedir?

Batuhan AKÇA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
Doğru diyorsun aslında olmazsa fanları 140x2 yapacağım, 120 sıvı soğutma çok az gelir bana senin sistem nedir?
kanka bende ryzen 5 7600x var da alirken yaninda hediye geldi kasanin cougar aqua 120mm onun yerine Corsair h150 aldim da montajını yapamadım haftaya birisini bulucam yada kendim yapicam bakalım

aynen bak oda mantikli fanlari 140mm takarsın görüntüsüde hoş olur daha güzel soğutur 🤗

KS

kaan0513

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
kanka bende ryzen 5 7600x var da alirken yaninda hediye geldi kasanin cougar aqua 120mm onun yerine Corsair h150 aldim da montajını yapamadım haftaya birisini bulucam yada kendim yapicam bakalım

aynen bak oda mantikli fanlari 140mm takarsın görüntüsüde hoş olur daha güzel soğutur 🤗
Aynı işlemciye sahibiz, sıvı soğutmayı da güzel seçmişsin. Vatan bilgisayarda toplattıracağım için zorunlu olarak 360 lık Cougar almıştım, fanlar aşırı gürültülü artric p12 ile değişim yapacağım bakalım.

Batuhan AKÇA

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
77
sıvı soğutmanin fanları mi gürültülu kasayi mi kastettiğin

KS

kaan0513

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Bugün ücret iademi aldım, td500 maceram sonlanmış oldu. 😅

ahmtbzkrt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Benim kasada da sıvı soğutucunun hortumlarının aşırı kalın olması sebebiyle 1 fan iptal etmek zorunda kaldım ama kasa mesh olduğu için rahat bir şekilde sistemi soğutuyorum bir sıkıntı yaşamadım. Bence kasanız güzel. Başka kasa almaya gerek yok.

KS

kaan0513

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
sevindim kardesim iyi yaptın sayende Bende alicaktim bir ara niyetlendim iyi ki almamışım elimizdekine sahip çıkalım 😊
Gerçekten öyle tekrar hayırlım olsun :)
Benim kasada da sıvı soğutucunun hortumlarının aşırı kalın olması sebebiyle 1 fan iptal etmek zorunda kaldım ama kasa mesh olduğu için rahat bir şekilde sistemi soğutuyorum bir sıkıntı yaşamadım. Bence kasanız güzel. Başka kasa almaya gerek yok.
Bende öyle yapacağım sadece sıvı soğutmanın üstündeki fanları değiştireceğim. Cougar aşırı sesli çalışıyor. Sizin var mı sessiz fan olarak önerdiğiniz. Bir arkadaşım artric pwm 120mm fan önermişti.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri