Technopat'tan Geldim...

technopat'ta yazım hatasından 1 ay ban vermek saçmalık mı?

• evet

Kullanılan: 23 69.7%
  • hayır

Kullanılan: 10 30.3%

• Kullanılan toplam oy
    33
KS

bruhmomentumtr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
26
Öncelikle ne olursa olsun bir yerin kuralları ne kadar sıkı veya kötü olursa olsun kural ne ise ona saygı duymak ve o ortamda bulunmayı kabul ettiysek belirlenen kurallara uymak zorundayız. Bu PC hocası forum olur başka bir yer olur. Kurallara uyulmadığı zaman sebebi ne kadar saçma olursa olsun bir yaptırım yapılmışsa, kin beslemeden o ortamı terk etmemiz gerekir. Hele başka bir ortamda, o ortamı kötüleyecek hiçbir şey dememiz, kincilik yapmamamız gerekir. O ortamda yaşanan herşey orada bırakılıp, yeni ortamlara girmen gerekir.
Mesela bende Donanım Arşivi Foruma ilk kez üye olmuştum. Daha üyeliğim onaylanmadan, mesaj bile atmadan (üyelik onaylanmadan hiçbir şey yapamıyorsunuz) spam nedeniyle anlamadığım şekilde uzaklaştırma yedim. Ne yapayım gelip burada kincilik yapayım yani ? Yapmayın bunu. Bir ortamda bulunmayı kabul etmiş iseniz, kurallara saygı duyun ve güzel güzel vakit geçirin.
kurallarını sevemedim ve hesabımı kalıcı olarak silmek istediğim de imkansız dediler, bende kurallara karşı geliyorum hesabı silsinler diye artık

Umut Nas

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
14
yener999'un olduğu konularda yazım hatası yapınca genelde böyle oluyor :D hatta 2. şans bile veriyordu sanırım
O doğru bir gerçek tabii. Bildirim panelinden uyarıyor. Utku Girgin de öyle tabii. Ama sizin 1 yıl ban yedim iddianız saçma. Her hangi bir fotoğraf atabilir misiniz?

enginar

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Merhaba,
Burada (modlar izin verirse) Technopat'ı gömeceğiz. Sizce basit bir yazım hatasından (toplam 1 - 1.5 yıl) ban yemek mantıklı davranış mıdır?

Elbet Türkçe'ye önem verelim ona laf etmiyorum sadece cümle sonuna nokta ya da cümleleri virgül ile ayırmadığımdan 1 ay ban yemek çok saçma ve itici geldi. Sadece bu acımı paylaşmak istedim. Sırf bu yüzden artık bu PCHocası forumunu kullanacağım kusura bakmayın ama kendi oluşturduğum "en nefret edilenler listesine" amd'den sonra (gpu olarak, cpu olarak değil) Technopat'ı eklemiş bulunmaktayım.

Peki siz forumda mod olsanız (ister burası ister bambaşka yerde) sırf ceza puanları 1 ay ban olacak diye cümle sonuna nokta koymamış birisine 1 ay ban verir misiniz?
10 kere ayni hatayi yapmayi basariyorsan 1 ay az bile...

Exe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
Bende uzun bir süre technopat forumda yazı yazdım konularda konuştum yardımcı oldum fakat hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım sizin durumunuz farklı bir durum gibi duruyor

yasinguzel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
IP ban yediğim forum olur kendisi. Eski mailimden kurtulmak için o maille kurduğum bütün hesapları tek tek silmeye başladım. Sıra bu foruma gelince güncel mailimle kullandığım hesaptan çıkış yapıp eski mailimdeki hesaba girmek için bilgilerimi doldurup giriş yap butonuna basınca çift hesap bahanesiyle perma ban yedim. PC HOCASI FORUM CANDIR❤️

shogun

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
325
Hoş geldiniz. Üye olduğumuz yerin kurallarını kabul etmek durumundayız. Geldiğiniz yeri kötülemek doğru değil.

Babapro21

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
98
Banada de/da ayri yazmadım diye önce nasıl yazılır diye ders verdi sonra 1saatlik ban atti artık fazla girmiyirum ve seni hatırlatıyorum technopatta gördüm seni...

Can Akbaş

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
602

technopat ta konu açmıştım game satış bana dava açıcak diye sonra troll konu açıyorsun dediler troll değildi yaşımın 13 olduğunuda belirtmiştim ve bana 5 sene ban attılar​

artık technopatın tüm videolarını dislike atıyorum ve banlarkende kurucusu benle dalga geçti 18 yaşında olunca gel dedi​

oduncu_ylmaz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1

technopat ta konu açmıştım game satış bana dava açıcak diye sonra troll konu açıyorsun dediler troll değildi yaşımın 13 olduğunuda belirtmiştim ve bana 5 sene ban attılar​

artık technopatın tüm videolarını dislike atıyorum ve banlarkende kurucusu benle dalga geçti 18 yaşında olunca gel dedi​

Gamesatış dava açtı mı size?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri