Tehdit Ediliyorum Ne Yapmalıyım?

TrapBird

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Zamanında Kendim Adım Soyadımla Açtığım 90 Tane Hesap Var Sanal'da Pek Fazla Kişi İle Tartışmadım Birisi Ad Soyadım Gizli Olmasına Rağmen Beni Tekrar Buldu Şimdi Beni Tehdit Ediyor Siber Suçlara Şikayet Etsem Kurturulmuyum?
ekrangoruntusuapp.jpg

favian

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
44
Zamanında Kendim Adım Soyadımla Açtığım 90 Tane Hesap Var Sanal'da Pek Fazla Kişi İle Tartışmadım Birisi Ad Soyadım Gizli Olmasına Rağmen Beni Tekrar Buldu Şimdi Beni Tehdit Ediyor Siber Suçlara Şikayet Etsem Kurturulmuyum?Ekli dosyayı görüntüle 37089
Hiç bişey yapamaz emin olun zaten bişey yapıcak olsa sanal üzerinden laf cambazlığı yapmaz çok gördüm böylelerini cevap verip veya düşünüp kafaya takıp prim vermeyin kendi halinde takılsın zamanla bırakır hayatsız değilse.

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
217
Tehdit nerede?
İstediği kadar isminizi bulsun. Bu tür zırvlar yazsın. Engelleyin ve ciddiye almayın.
Yani bu nedir..
Cevap olarak topunuz gelin yazın.:)

KS

TrapBird

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
20240806_130907.jpg

Hâlâ Yazıyor Laf Cambazı Hâlâ Beni Ölümle Tehdit Ediyor.

Jahrein

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
11
Hocam daha yazmayı bilmiyor shitpost gibi yazmış ciddiye almayın çoluk çocuktur.

kimbupabloo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Knk çok var böylesi bir ara korsan yazılım yüklemiştim yanlışlıkla tüm bilgilerimi geçirdi karşı taraf benden bir oyunda hesap istediler dalga geçtim engelledim bilgisayarı sıfırladım adam söylediği hiç birşeyi yapmadı. Korkma eğlence arıyordur eğlendirme onu hiçbirşey yapamaz.

Daha düzgünce yazı yazamıyor

YasarrD

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Zamanında Kendim Adım Soyadımla Açtığım 90 Tane Hesap Var Sanal'da Pek Fazla Kişi İle Tartışmadım Birisi Ad Soyadım Gizli Olmasına Rağmen Beni Tekrar Buldu Şimdi Beni Tehdit Ediyor Siber Suçlara Şikayet Etsem Kurturulmuyum?Ekli dosyayı görüntüle 37089
kardeşim kusura bakma da burda asıl rezalet senin ağır işsiz olup 90 tane hesap açmış olman. bazen hayret ediyorum insanlar nelerle uğraşıyor. okulunu oku insanlığa faydalı bişiler yap ne bileyim kendine bir hobi edin. tehdit mevzusuna gelince takılma boşver hayatta insanın başına neler geliyor neler. bunlar ufak şeyler çok da zırlıyosa küfür et engelle geç bitti gitti

KS

TrapBird

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
kardeşim kusura bakma da burda asıl rezalet senin ağır işsiz olup 90 tane hesap açmış olman. bazen hayret ediyorum insanlar nelerle uğraşıyor. okulunu oku insanlığa faydalı bişiler yap ne bileyim kendine bir hobi edin. tehdit mevzusuna gelince takılma boşver hayatta insanın başına neler geliyor neler. bunlar ufak şeyler çok da zırlıyosa küfür et engelle geç bitti gitti
Aga Çok Eskiden Daha 8 Yaşımdayken Açtığım Hesaplar Vardı O Zaman İkide Bir Kaybettim 34 Hesap Oldu İşte Öyle.

KS

TrapBird

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Aga Desende Demesende Ders Çalışırım Bu Zorunluluk Zaten Senin Gibisini 2022'De Görmüştüm:D

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,206
Sosyal medya veya internet yoluyla mağdura yönelik “evini, arabanı yakarım” şeklinde sözler söylemesi halinde, tehdit suçunun TCK 106 madde ikinci cümlede düzenlenen daha az cezayı gerektiren nitelikli hali meydana gelir. 1 aydan 6 aya kadar hapis veya adli para cezasına hükmedilebilir. Eğer sen küfür edersen ona da sende suçlu durumuna düşmüş olursun.

kimbupabloo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Sosyal medya veya internet yoluyla mağdura yönelik “evini, arabanı yakarım” şeklinde sözler söylemesi halinde, tehdit suçunun TCK 106 madde ikinci cümlede düzenlenen daha az cezayı gerektiren nitelikli hali meydana gelir. 1 aydan 6 aya kadar hapis veya adli para cezasına hükmedilebilir. Eğer sen küfür edersen ona da sende suçlu durumuna düşmüş olursun.
Süper fikir reis senin yerinde olsam tazminat açardım

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri