Teknobiyotik Soğutucu indirimleri

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Tam 1 haftadır totem yapıyordum 2000 TL altına Arctic 280 ARGB alabilmek için . Ya da 1500 e Lian Li lancool alabilmek için , nasip bu güneymiş @"ugur.gozaydin" . Güzel indirimler , güzel fırsatlar var . Umarım aldığıma üzülmem ( hiç yüzüm gülmedi aio tarafında) 
Link bırakıyorum değerlendirmek isteyen kaçırmasın . 
https://www.teknobiyotik.com/nisan-firsatlari/sogutucu-haftasi.html

Semih etiketleyemedim seni bir türlü. @"Semih48"  https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-zoomflow-240-xt-argb-4-pin-pwm-islemci-sivi-sogutucu Kaçırma dostum. Farklı bir başlık açmak istemedim. Reklam olarak çıktı karşıma. Msi mag coreliquid'den daha iyi bir soğutmaya sahip , daha ucuz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Cvp: Teknobiyotik Soğutucu indirimleri

420mm ARGB ARCTIC 3K civarında çok iyi fiyat. 2K sınırında 280mm olanı, 360mm olanı 2.5K çok iyi. Bu fiyatlar, işini bilen için piyasaya göre rakipsiz ürün sınıfına sokuyor ürünleri.

KS

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
RE: Cvp: Teknobiyotik Soğutucu indirimleri

ugur.gozaydin' Alıntı:
420mm ARGB ARCTIC 3K civarında çok iyi fiyat. 2K sınırında 280mm olanı, 360mm olanı 2.5K çok iyi. Bu fiyatlar, işini bilen için piyasaya göre rakipsiz ürün sınıfına sokuyor ürünleri.

Kesinlikle , android cihazda mobilden forumda mesaj yazamıyordum bilgin olsun . Bir de tepeye sığdıramazsam günahı vebali boynuna :D Her gün 3 başlık açarım Uğur hayallerimle oynadı diye haberin olsun :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

Yanlız bir şey öğrendim az önce şaşırdım. SilverStone IG240 ürünü 38mm radyatör kalınlığına sahipmiş. ARCTIC ürünleri gibi aynı kalınlıkta radyatör kullanıyor. İndirimde şuan 1.499 TL Link : https://www.teknobiyotik.com/nisan-...cm-argb-fan-sivi-sogutma-sst-ig240p-argb.html

Ürün Site Bağlantısı : https://www.silverstonetek.com/product.php?pid=949&area=en#fgo-spec - Yanlış yazmadılarsa 38mm radyatör yazıyor. 280 ve 360mm modelde 28mm standart. Tuhafmış ya.

KS

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757

Bişey diyecem bana kızacan ama , bana insta üzerinden o kadar şikayet geldi ki silverstone pf240 dan , pompa sesi çok şiddetliymiş . Bir de ithamda bulunuyorlar. Abi sana güvendik aldık bu ne ses diye . Bi tanesi girmiş üşenmemiş videolarıma dislike atmış . :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

PF serisinde bazı modellerde öyle bir sorun var ama yeni IG serisinde öyle bir sorun yok. Ürünü servise yollasın ses çok şiddetliyse ona kusurlu ürün gitmiştir. Birde ben PF serisini önermiyorum artık boruları çok ince sorun çıkıyor bazı kullanımlarda.

KS

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757

Şimdi bak gör nasıl sorunlu arctici buluyorum iyi izle :) Tr de incelemesi yokmuş gider mi bir inceleme ? Son videomdaki karşılaştırmaya da görüşlerini merak ediyorum.

Depakin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
@"BatuhanKLC" süper paylaşım teşekkürler. Abone oldum bu arada, yeni videoları bekliyoruz. İyi forumlar.

KS

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
Depakin' Alıntı:
@"BatuhanKLC" süper paylaşım teşekkürler. Abone oldum bu arada, yeni videoları bekliyoruz. İyi forumlar.

Teşekkür ederim dostum , beğenmene sevindim videolarımı . Keyifli forumlar .

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri