Teknolojik ürünlerde Kdv + Ötv İndirimi hakkında

Black-x

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
21
Merhaba arkadaşlar ekim ayında bu indirimlerin geleceği söyleniyor + olarak ethereum da mining bitti ama dolarda artıyor pc toplamak için bekleyelim mi, kdv ve ötv indirimi gerçekte olur mu, ayrıca ethereum da mining' in bitmesi ile beraber dolar artıyor fiyatlar gene aynı kalıyor ne yapalım düşünceleriniz önerileriniz neler şimdiden teşekkürler :)

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Taner hocamın yorumda yazdığı gibi öyle dedikodu var ama ben resmi bir kaynak göremedim. Eğer kaynak varsa gerçekten çok güzel olur. Birde seçime kadar doların artacağını düşünüyorum. Her geçen gün sistemlerin fiyatı artıyor ben olsam alırdım , bekletmezdim.

KS

Black-x

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
21
Taner hocamın yorumda yazdığı gibi öyle dedikodu var ama ben resmi bir kaynak göremedim. Eğer kaynak varsa gerçekten çok güzel olur. Birde seçime kadar doların artacağını düşünüyorum. Her geçen gün sistemlerin fiyatı artıyor ben olsam alırdım , bekletmezdim.
şöyle bir şeyde olabilir önceden fiyatı artırıp sonra gene yarı yarıya fiyatı indirip gene aynı fiyata getirebilirler

KS

Black-x

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
21
cumhurbaşkanı açıkladı

Deniz Koloğlu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
145
bu indirim eğer olursa olma ihtimalini düşük görüyorum seçim vaadi olarak da yapılabilir bir fikrim yok her şeyi geçtim dolar artmaya devam ediyor seçim tarihi belli olduktan sonra daha da hızlı artacak teknik olarak indirim olabilir ama pratikte bir şey değişmez bence beklemek manasız her şeyin fiyatı değişken ucuzken alın beklemeyin

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Ben de tam tersi şekilde dolarin azalacağını düşünüyorum. Özellikle yeni yılla beraber indirim konusu da masaya gelebilir. Ama kesinliği yok tabiki

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Alıcam ama bekleyelim diyorum. 1-2k da olsa önemli. Eğer fiyatlar düşecekse nedeni önemli değil. Seçim vaadi yada can sıkıntısından da olsa düşsün yeter.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri