Teknoryadan Alışveriş Yapılır Mı?

yasinyldz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar,

Laptop almayı düşünüyorum ve almak istediğim laptopun satıcısı teknorya bu satıcının yorumlarını okuyunca pek alasım gelmedi sizce alınır mı?

Moderatörün son düzenlenenleri:

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bilindik bir satıcı. Aynı yorumlara Vatan Bilgisayar ve İtopya bilgisayarda maruz kalıyor. Piyasada herkesi %100 memnun edemezsiniz.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Müşteri tecrübesini bilemem ama en azından ürün gelecektir, bilindik bir firma hocam alışveriş yapabilirsiniz

KS

yasinyldz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Müşteri tecrübesini bilemem ama en azından ürün gelecektir, bilindik bir firma hocam alışveriş yapabilirsiniz
Ürünleri 2. el ya da defolu olarak yolluyorlarmış ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum çekiniyorum açıkcası

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Ürünleri 2. el ya da defolu olarak yolluyorlarmış ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum çekiniyorum açıkcası
Hocam yakın fiyatta alternatifi yok mu? Eğer afaki uygun bir ürün varsa deneyin sorun olursa iade edersiniz. Yerinizde olsam fiyata göre karar verirdim. Benimkisi sadece öneri tabiki tercih sizin

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Merhabalar laptop almayı düşünüyorum ve almak istediğim laptopun satıcısı teknorya bu satıcının yorumlarını okuyunca pek alasım gelmedi sizce alınır mı?
Özellikle laptop konusunda çok aktif görünüyor satıcı. Önerdiğim çoğu laptopta satışı görünüyor. Yorumları da aslında genel olarak çok kötü değildi. Ciddi fiyat farkı yoksa tam kurumsal yerlerden de sipariş verebilirsiniz

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri