Telefon İnternetinin Hızı Normal Mi ?

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Telefon internetinin bu hızda olması normal mi ? Bana çok düşük geliyor video bile izlenmiyor ama bir çözümünü de bulamadım.

1667068769662.png

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
Ya şu hayatta niye böyle çözümü olmayan sıkıntılar hep bana geliyor anlamadım ki. Hiç bir şekilde ilgilenmiyorlarda. Sorsan 4.5G.
Hocam arada telefonu uçak moduna alın tahmini 10-15 saniye arası bekleyin operatör sinyali tamamı ile kapansın sonra açın belkide yeni bir baz istasyonuna bağlanır şansınızı deneyin sanırım sistemsel bir problem değil

KS

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Hocam arada telefonu uçak moduna alın tahmini 10-15 saniye arası bekleyin operatör sinyali tamamı ile kapansın sonra açın belkide yeni bir baz istasyonuna bağlanır şansınızı deneyin sanırım sistemsel bir problem değil
Yok bir şey değişmiyor. Farklı telefonlara bile taktım ama hız değişmiyor. O telefonlardaki diğer hatlar çekiyor ama benim sim de bir sorun var.

Bahadır Çeneli

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
87
Yok bir şey değişmiyor. Farklı telefonlara bile taktım ama hız değişmiyor. O telefonlardaki diğer hatlar çekiyor ama benim sim de bir sorun var.
Hocam o zaman operatör bayinize gidip yeni sim talebinde bulunmanız en mantıklısı olacaktır

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri