Soru Telefon Önerisi

telefon31

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Bütçe=10bin TL son
Arkadaşlar babam için bakıyorum iş de olduğu için sadece arıyor bazen de
Sosyal medya ya bakıyor bende bazen telefonya Pes.pugb gibi oyunlar oynarım
Satınca kar etirecek telefon önerisi lütfen

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
Bütçe=10bin TL son
Satınca kar ettirmek nasıl oluyor? Sıfır telefon alacaksın 10k ya yarın 11k ya mı satacaksın?

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Bu fiyat bandındaki telefonların hiç biri kolay kolay yükselmez çünkü özellik bakımından pek iyi telefonlar değil, siz apple ürünlerinin kuru güncellemesinden dolayı ürünlerinin çok hızlı fiyat yükselmesine aldanmayın adamlar dolar kurunu düşük tuttu ilk zamanlar sonra baktı tl karşısında kur uçtu, güncelledikçe güncelledi. Siz şimdi dolar 27 yken apple ya da samsung üst düzey alsanız 3-4 ay içinde dolar 37 olursa o zaman bunlardan iyi kâr edersiniz satınca ama öteki türlü 10binlik cihazlar en fazla Bin tl oynar, dolar kurunda çok değişiklik olursa dediğim markalarda çok yükselir.

KS

telefon31

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Bu fiyat bandındaki telefonların hiç biri kolay kolay yükselmez çünkü özellik bakımından pek iyi telefonlar değil, siz apple ürünlerinin kuru güncellemesinden dolayı ürünlerinin çok hızlı fiyat yükselmesine aldanmayın adamlar dolar kurunu düşük tuttu ilk zamanlar sonra baktı tl karşısında kur uçtu, güncelledikçe güncelledi. Siz şimdi dolar 27 yken apple ya da samsung üst düzey alsanız 3-4 ay içinde dolar 37 olursa o zaman bunlardan iyi kâr edersiniz satınca ama öteki türlü 10binlik cihazlar en fazla Bin tl oynar, dolar kurunda çok değişiklik olursa dediğim markalarda çok yükselir.
Bu nasıl veya bu

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Bu nasıl veya bu
Bu telefonlar iyi değil, 10 bin tl dediniz bende size çok iyi olup çokta iyi oyun oynatacak telefon önerdim elden almanız ya da çok güvenilir bir satıcıdan almanız kaydıyla Oneplus 9 Le2125 alın dolap uygulamasında 7 den başlar 9.500 e kdar ilanlar var oraya bakın.

KS

telefon31

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Beni o telefo kaç yil götürür

Dolapta yok
3 yıl rahat gider düzgün kullanımda diye düşünüyorum. Herkesin kullanım senaryosu farklıdır, sürekli oyun oynayayım şarjda kullanayım insanlara en iyi telefonu ver 1 yılda çöp eder, çok var dolap uygulamasında Oneplus 9 diye aratın, sizinle aynı şehirde olandan ürün kodu Le 2115 olanı alın, sim kayıtlı yani imei, NA Canada olandır bu kod ile satılanlar global ürün yani, diğer kodlar çin veya hindistan sürümdür onları önermem.

KS

telefon31

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
3 yıl rahat gider düzgün kullanımda diye düşünüyorum. Herkesin kullanım senaryosu farklıdır, sürekli oyun oynayayım şarjda kullanayım insanlara en iyi telefonu ver 1 yılda çöp eder, çok var dolap uygulamasında Oneplus 9 diye aratın, sizinle aynı şehirde olandan ürün kodu Le 2115 olanı alın, sim kayıtlı yani imei, NA Canada olandır bu kod ile satılanlar global ürün yani, diğer kodlar çin veya hindistan sürümdür onları önermem.
Globul mi bunlar ben anlamadım

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,152
Bütçe=10bin TL son
Iphone almadigin surece seger artmaz artmasi icin suan 14 pro alman lazim bizim arkada 35 e aldi 0 13 pro daha acmamis kutu simdi istese satar

agathusia

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
222
Evet yine bugün 10tlye aldığı ürünü yarın 15tlye satınca karda olduğunu zanneden bir arkadaş :D

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
KS

telefon31

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Ben Oneplus 9 Le 2115 için diyorum, sizin baktığınız Pro modeli onun hakkında bir şey diyemem, yazılımsal olarak onların romlarını değiştirip global diye verebiliyorlar.
Oneplus 9 Le2125 yazınca direkt pro yazıyor

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
517
Oneplus 9 Le2125 yazınca direkt pro yazıyor
dolap uygulamasına oneplus 9 yazıp aratın, sonra içeriğine bakın ya da yorumlara le 2115 diye yazabilir ya da insanlar sorabilir 2115 mi diye, bundan sonrası size kalmış, sürekli bu konuda yazamam. Eğer bunlardan anlamıyorsanız lütfen bulaşmayın, bu işler riskli dolandırılabilirsiniz ve bunun sorumlusu biz değiliz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri