Öneri Telefon Önerisi

RaporsuzDeli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Merhaba herkese , telefon alacağım aklımda Samsung S24/S23 Ultra var fakat karşısına ''bunu da alabilirsin diyeceğiniz'' başka marka telefon seçenekleri nelerdir? Bütçe olarak samsung s24 ultra kadar veya daha ucuz . Iphone almayı düşünmüyorum. Önerdiğiniz telefonları ek özellikleriyle birlikte yazabilirseniz daha iyi olur benim için.

Son düzenleme:

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,494
Merhaba herkese , telefon alacağım aklımda Samsung S24/S23 Ultra var fakat karşısına ''bunu da alabilirsin diyeceğiniz'' başka marka telefon seçenekleri nelerdir? Bütçe olarak samsung s24 ultra kadar veya daha ucuz . Iphone almayı düşünmüyorum. Önerdiğiniz telefonları ek özellikleriyle birlikte yazabilirseniz daha iyi olur benim için.
S24 al

YunusBaltacı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
Açıkçası belirttiğin durumda en mantıklısı S24 Ultra, oluyor ha eğer ben beklerim ve o zaman da param olur dersen S25 Ultra'yı beklemeyi düşünübebilirsin ama ne kadar olur orası meçhul.

Kaan63

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
37
ben 3 hafta önce xiaomi 14 ultra aldım, s24 ile çok karşılaştırılıyor. işlemcileri neredeyse aynı, kamera ve şarj sürelerinde xiaomi daha iyi diye okudum. ayrıca görünüş olarak samsung daha klasik, ben daha sıradışı bir model oldugunu düşündüğüm için tercih ettim. 14 ultradan memnunum henüz alışamasam da :)

YunusBaltacı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
78
ben 3 hafta önce xiaomi 14 ultra aldım, s24 ile çok karşılaştırılıyor. işlemcileri neredeyse aynı, kamera ve şarj sürelerinde xiaomi daha iyi diye okudum. ayrıca görünüş olarak samsung daha klasik, ben daha sıradışı bir model oldugunu düşündüğüm için tercih ettim. 14 ultradan memnunum henüz alışamasam da :)
Hayırlı olsun, tabikide Xiaomi ve Samsung'un kendilerine özgü avantajları var ayriyeten her iki telefon da bu yılın amiral gemileri olduğu için hangisi olursa olsun her türlü beklentiyi karşılayacaktır.

KS

RaporsuzDeli

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Bekleme şansım uzun süre yok elimdeki telefon baya eski çünkü, 1 ay içerisinde alacağım bir telefon

böç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
s24 veya 23 plus almayi dusunebilirsin ucuzluk olarak. normal 23 bile harika bir telefon fiyatina gore ve cok uzun seneler goturur. simdiden hayirli olsun

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri