Çözüldü Telefonun tuşları basmıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Merhaba , telefonum Xiaomi redmi 8a ve telefonumun tuşları basmıyor , bazende kendi kendine basıyor çözümü nedir. 2 yıldır falan var bu sorun . Siz bu sorun ile karşılaştınızmı? Çözümü varmı?

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
İçerideki bir sokette temassızlık olabilir gibi görünüyor. Ekranın panellerinde de sıkıntı olabilir. Garantisi devam ediyorsa iletişime geçin isterseniz.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
İçerideki bir sokette temassızlık olabilir gibi görünüyor. Ekranın panellerinde de sıkıntı olabilir. Garantisi devam ediyorsa iletişime geçin isterseniz.
Garantisi biteli çok oldu hocam. Kendim düzeltemezmiyim? Pubg falan oynuyordum acayip sinir ediyordu. Şuanda öyle kafayı yicem

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Garantisi biteli çok oldu hocam. Kendim düzeltemezmiyim? Pubg falan oynuyordum acayip sinir ediyordu. Şuanda öyle kafayı yicem
Çok bilgili olduğum bir konu değil telefonun iç aksamları. Soket temassızlığı(eğer varsa) konusunu çözersiniz muhtemelen de ekran konusu zor.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Yakın bir telefoncu arkadaşınız veya tanıdığınız varsa onunla da görüşebilirsiniz. Telefona zarar vermeden kontrol etsin.

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Eğer kendiniz açarsanız ve hiç bugüne kadar açmadıysanız yanlış bir hamle ile soketlere zarar verebilirsiniz yada ekranla anakarta bağlı olan kabloya da zarar verebilirsiniz.

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
İyileşme olsaydı 2 yıla düzelirdi 2 yıldır böyle. Kendim bir şey anlamıyorum zaten anca telefoncuya götürürüm kendim içini bile açamam. :D Saolun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri