Termal macun öneriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Habil

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Öncelikle herkese merhaba, benim termal macun konusunda yardımınıza ihtiyacım var. Bildiğiniz, kullandığınız , ya da önerebileceğiniz macun lar hangisidir . İşlemci için kullanacağım sıvı soğutma takılacak . 

Yardım eden herkese şimdiden teşekkürler

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
5,276
Cvp: Termal macun öneriniz

Merhaba,

Termal macunlar 50TL'den 850TL'ye kadar gidebilecek fiyat skalasına sahip. Çıkabileceğiniz maksimum bütçe aralığını paylaşır mısınız? Ona göre daha doğru yönlendirmelerde bulunalım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136

Tener beyin sorduğu gibi bütçe verirseniz daha iyi olacaktır. Ayrıca Taner beyin güncelde bir macun karşılaştırma videosu var bütçenize uyan bir model olursa bakabilirsiniz video aşağıda. 

Ayrıca videoda olmayan ama oldukça başarılı olan   bu ürünü önerebilirim bütçeniz dahilindeyse tabi.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136

Bütçenize Thermal Grizzly Hydronaut, Thermal Grizzly Kryonaut,   ve   önerebilirim. Ben alacak olsam NOCTUA yada Pullsar tercih ederdim ama diğer ürünler Taner bey inceledi video yukarıda onlarda alınabilir ürünler arasında bütçenize.

KS

Habil

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
RE: Cvp: Termal macun öneriniz

ugur.gozaydin' Alıntı:
Bütçenize Thermal Grizzly Hydronaut, Thermal Grizzly Kryonaut,   ve   önerebilirim. Ben alacak olsam NOCTUA yada Pullsar tercih ederdim ama diğer ürünler Taner bey inceledi video yukarıda onlarda alınabilir ürünler arasında bütçenize.
Yardımınız için teşekkür ederim, öneriniz üzere ( Noctua nt h2) modelini sipariş verdim .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri