Soru Termal Macun Ve Termal Pad Önerisi

PETER HALE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemcim ve Ekran kartım için kullanmalık Fiyat/Performans termal macun arıyorum. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Ayrıca ekran kartımın termal padlerinide değiştirceğim ama padlerle ilgili bir bilgim yok. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

1 kere işlemcim, 1 kere de ekran kartım için kullanıcam. Yani 4 kere kullanılabilir standart kalite yerine 2 kere kullanılabilir daha kaliteli bir macun önermeniz daha iyi olur.

Bütçe: 350-400TL (Fiyatlar hakkında çok bilgim yok, eğer daha fazla gerekiyor ise bütçe arttırabilirim.)

MARİO

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Arctic mx4 olabilir, orjinal olmasına dikkat et

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
İşlemcim ve Ekran kartım için kullanmalık Fiyat/Performans termal macun arıyorum. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

Ayrıca ekran kartımın termal padlerinide değiştirceğim ama padlerle ilgili bir bilgim yok. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir?

1 kere işlemcim, 1 kere de ekran kartım için kullanıcam. Yani 4 kere kullanılabilir standart kalite yerine 2 kere kullanılabilir daha kaliteli bir macun önermeniz daha iyi olur.

Bütçe: 350-400TL (Fiyatlar hakkında çok bilgim yok, eğer daha fazla gerekiyor ise bütçe arttırabilirim.)
thermal grizly krynaout

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Termal macundan 2 adet alınabilir. Normalde MX-6 da önerebilirdim ama 4 kere yerine 2 olsun kaliteli olsun dediğiniz için Hydronaut önerdim. Daha performanslı diye biliyorum.

Termal pad

Outofblue

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar hocam,
Yaklaşık 8 - 9 aydır masaüstü ve dizüstü için termal macun ve pad arayışı içerisindeyim performans versin render ve edit işlerimde bana sorun çıkartmasın diye, termal pad olarak;

Markaları denedim, aralarında Thermal grizzly ve ice dragon açık ara çok iyi geldi performans da fiyat performans olarak ise ice dragon markasına puanım 9 fikrimce bilgisayarı çok rahatlatıyor,

Macun olarak ise masaüstünde;

Thermal grizzly benim her zaman kullandığım markadır tek geçerim yalnız, Pullwark daha yeni gördüm haziranda aldım şu anda kullanıyorum fiyat performans da adamlar ideal yapmış yine cebim de biraz daha para kalsın diyorsan seçebilirsin gibi, tam yük de gayet güzel değerler veriyor 75 78 dereceden yukarı çıkmadı şükür,

Dizüstünde ise likit metal öneriyorum, youtube da videoları falan var daha denemedim uygulamayı öğrenmem gerek de çok iyi diyorlar

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri