The Crew Ücretsiz kapışın

urhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ben 8 gb sini indirdim pauseledim 2 saat pc dinlendirdim geri devam etmek için açtığımda uplay çalışmayı durdurdu hatası aldım sorunun çözümünü araştırdığımda silip tekrar yüklemek gerekiyormuş bende sildim tekrar yükledim indirme yarıda kaldı şimdi oyun inmiş gibi gözüküyr ama yarım nasul düzeltirim

KS

smart38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
urhan' Alıntı:
ben 8 gb sini indirdim pauseledim 2 saat pc dinlendirdim geri devam etmek için açtığımda uplay çalışmayı durdurdu hatası aldım sorunun çözümünü  araştırdığımda silip tekrar yüklemek gerekiyormuş bende sildim tekrar yükledim indirme yarıda kaldı şimdi oyun inmiş gibi  gözüküyr ama yarım nasul düzeltirim

uplay ı kurduğun yerede ubisofta gir ordan gamese gir oyun klasörü orda onu silip tekrar indirmeyi dene istersen

urhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
smart38' Alıntı:
urhan' Alıntı:
ben 8 gb sini indirdim pauseledim 2 saat pc dinlendirdim geri devam etmek için açtığımda uplay çalışmayı durdurdu hatası aldım sorunun çözümünü  araştırdığımda silip tekrar yüklemek gerekiyormuş bende sildim tekrar yükledim indirme yarıda kaldı şimdi oyun inmiş gibi  gözüküyr ama yarım nasul düzeltirim

uplay ı kurduğun yerede ubisofta gir ordan gamese gir oyun klasörü orda onu silip tekrar indirmeyi dene istersen

indirdiğim 8 gb boşa gitmez değilmi

urhan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
smart38' Alıntı:
urhan' Alıntı:
indirdiğim 8 gb boşa gitmez değilmi

gider kardeşim maalesef hayırdır senindemi net yavaş çokmu bekkledin 8 inene kadr :)

aynen baya çok bekledim

Tamamdır kardeşim kaldı yerden devam ettirdim eğer böyle sorunu olan varsa ****telefon numarası kurumsal olmadığı sürece paylaşmak yasak ve başınızı ağrıtabilir***** whatsapdan ulaşsın veya mesaj yoluyla ulaşsın aramayın :) iyi forumlar

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
15
Valla sana repi unutmusum hemen vereyim oyun güzel de 60 fps sınırı beni cıldırtcak yahu benim sistemimde custom max ayarlarda 60 fps cok rahat neden 60 fps. hareketli oyun monitör 144 kaldırır o sınır hiç olmamıs

KS

smart38

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Rep için teşekkürler
walla ben 25-30 fps arasında oynuyorum yüksek ayarlarda arada bide ani düşüşler oluyor 14-15 lere sınırdan bile haberim yok yani :D oralara ulaşamıyor benm pc

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri