Soru Thermalirght Peerless Assassin Mi Snowman T6 Mı?

kcrasco

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
:D benim r7 7800x3d yi 65-70 derecelerde sabit tutuyor İzmir de kapalı odada 40 derecede arkadaşımda sıvı soğutucu var msi mpg coreliquid k240 aşağı yukarı aynı sıcaklıklarda seyir ediyor r5 7600x i var onunda o yüzden bir pişmanlık hissettirmedi bana sağ olsun başta kuru cacık hocam da yardımcı oldu sistemi dizerken
60*70 derece arası yeter zaten. msi mag 360 var fanlar vs. en düşük devirde çalışıyor soğutucu ve tüm kasa fanları. biliyorum fazla ama bodrum'da sıcak oda da ısınıyor sıcaklığa göre devir yükselip dengelesin dedim.

1719236638874.png

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
60*70 derece arası yeter zaten. msi mag 360 var fanlar vs. en düşük devirde çalışıyor soğutucu ve tüm kasa fanları. biliyorum fazla ama bodrum'da sıcak oda da ısınıyor sıcaklığa göre devir yükselip dengelesin dedim.

Ekli dosyayı görüntüle 35493
En iyisi klimayı bu makinalar için açmak 😂

kcrasco

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
hepsiburadadan aldık daikin iç üniteyi yollamış dış ünite yok ortada. bekliyoruz :D
bir de salona aldım klimayı oda ilerde kalıyor buz gibi yapmaz ama seneye odaya da bir tane alıcaz artık.
müstakil evin derdi çok :) bahçeye taş yol vs yapılıyor 30 bin çıkacak yine cepten :) daha bi 40 metre duvar ve tel yaptırmam lazım şuan yaptırsam 75 filan tutar sırayla seneye 120 ye yaptırcaz artık

Immanuel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
hepsiburadadan aldık daikin iç üniteyi yollamış dış ünite yok ortada. bekliyoruz :D
bir de salona aldım klimayı oda ilerde kalıyor buz gibi yapmaz ama seneye odaya da bir tane alıcaz artık.
müstakil evin derdi çok :) bahçeye taş yol vs yapılıyor 30 bin çıkacak yine cepten :) daha bi 40 metre duvar ve tel yaptırmam lazım şuan yaptırsam 75 filan tutar sırayla seneye 120 ye yaptırcaz artık
Hocam 2 ay salona kur sistemi benim evde de komutan var sistemim benim çeyizim komutanla göz göze gelince mecbur oynamama izin verilmiyor ortalığı birbirine karıştırdığım için ev küçük birkaç ay sonra daha büyük bir yere taşındığımızda kendi odam olur diye düşünüyorum 😂 senin derdin sana yeter 😂😂

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri