Rehber Thread 'Hp Victus 16 R1066Nt Modeli I7 Işlemcili Beyaz Olan Aşağıda Göstereceğim Laptopu Sana Göre Ise Direk Alabilirsin Diye Önerir Misiniz?' Https:/

gaminglaptopcu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
Intel i7 14700HX
Ekran Kartı
Rtx 4060 8 GB
Laptop bu arkadaşlar alırsam hemen sonra bir sorun çıkmazsa ramlarını 2 katına yani 32 ye yükseltmeyi düşünüyorum ve tek sorun olarak işletim sistemi yoktu galiba ve renk gamı düşük çıktı %62,5 diyor ve de ekran sallanıyormuş ama çokta sorun olmaz herhalde değil mi? Ram hızıda süper valla 5600 mHz maşallah.

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Konuyu yanlış yere açmışsınız. Ayrıca bu fiyata 4070'li bir cihaz almak varken 4060 almazdım.

slmbnmert

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
17
Laptop bu arkadaşlar alırsam hemen sonra bir sorun çıkmazsa ramlarını 2 katına yani 32 ye yükseltmeyi düşünüyorum ve tek sorun olarak işletim sistemi yoktu galiba ve renk gamı düşük çıktı %62,5 diyor ve de ekran sallanıyormuş ama çokta sorun olmaz herhalde değil mi? Ram hızıda süper valla 5600 mHz maşallah.
Ekran kartı 120 watt güzel bir değere sahip ddr5 bu fiyata çok daha iyi bir masaüstü toplanabilir tabiki ama laptop gerekli diyorsanız güzel bir ürün sizi üzmez

KS

gaminglaptopcu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Ekran kartı 120 watt güzel bir değere sahip ddr5 bu fiyata çok daha iyi bir masaüstü toplanabilir tabiki ama laptop gerekli diyorsanız güzel bir ürün sizi üzmez
Peki uzun yıllar bakımlarıda yapılsa sorunsuzca kullandırır mı bu bilgisayar? Yorumunuz için teşekkür ederim

KS

gaminglaptopcu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Valla güzelmiş gerçekten tüm istediğim herşey var bilgisayarda teşekkürler sağolasın buluvermişsin fakat ekran kartı önbellek türü, VRAM i galiba GDDR5 olması iyi mi kötü mü bide onu söyler misin genelde gddr6 dolaşıyor piyasada. Ekran tazeleme hızı yeterli olacağını düşünüyorum, zaten bi program yaparsam kendime ders çalışmaktan bolca vaktim olmaz boş vakit bulursam oynayacağımı düşünüyorum.

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Yanlış yazılmış. Kendi sitesinden baktım gddr6

KS

gaminglaptopcu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Yanlış yazılmış. Kendi sitesinden baktım gddr6
Ooo süper tamam o zaman geriye işletim sistemi eksik onuda bi tanıdık bilgisayarcıya attırılır bi Windows 10 veya 11 pro Tekrardan teşekkürler sağolasın 4070 olması daha iyi oldu ekran kartının

mert.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
92
Kendin yapamıyorsan dediğin gibi bilgisayarcıya kurdur. İnternetten key alır geçersin.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri