Thron PC Aldim Kasa Fani Çalişmiyor

burak52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Thron pc aldım ama öndeki 3lü fanlardan en üstteki çalışıyor diğer ikisi ve egzoz fanı çalışmıyor sebebi ne olabilir yardımcı olur musunuz?

Graxthe

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
83
Thron pc aldım ama öndeki 3lü fanlardan en üstteki çalışıyor diğer ikisi ve egzoz fanı çalışmıyor sebebi ne olabilir yardımcı olur musunuz?
hocam bağlantı kablosu takılı olmayabilir kasanın arkasını aç fanın kablosunu takip et kontrol et yerleşik mi yerine

Umtgrl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ben aynı sistemi aldım egzoz fanı çalışmıyordu bende soketleri yanlış takmışlar değiştirdim düzeldi

grox_

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
Kanks bu fana göre değisşir sürücü kontrol bağlantı ise sürcü kavlosunu ve anakarta bağlanan kabloyu kontrol et yada direk güç kaynağında bağliysa onlari düzgün şekilde bir daha bağla

Kasanın arka kapağını açman lazım

KS

burak52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Ben aynı sistemi aldım egzoz fanı çalışmıyordu bende soketleri yanlış takmışlar değiştirdim düzeldi
normalde fanların hepsi çalışması gerekiyor dimi nasıl doğru bağlarım anlatır mısın

Kanks bu fana göre değisşir sürücü kontrol bağlantı ise sürcü kavlosunu ve anakarta bağlanan kabloyu kontrol et yada direk güç kaynağında bağliysa onlari düzgün şekilde bir daha bağla

Kasanın arka kapağını açman lazım
nasıl bağlanır kasa fanları

Umtgrl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Valla hocam benim sistemde fanların soketleri kasanın sağ tarafına toplamışlardı ordan şansa değiştiriyim dedim belki yanlış takmışlardır diye düzeldi ama riskli de olabilir yani kesin yap demiyim

insandaş

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
6
sistem videosundan hatırladığım kadarıyla o 2 fanı sonradan eklemişlerdi fan sayısı yetersiz diye. Montaj yapanlar yanlış takmıştır. videolara bakarak söküp takmanı öneririm umarım düzelir. Sistemin de hayırlı olsun bu arada

KS

burak52

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
sistem videosundan hatırladığım kadarıyla o 2 fanı sonradan eklemişlerdi fan sayısı yetersiz diye. Montaj yapanlar yanlış takmıştır. videolara bakarak söküp takmanı öneririm umarım düzelir. Sistemin de hayırlı olsun bu arada
teşekkürler bi deniyicem inşallah olur.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri