17.000-20.000 TL Toplama Hazi̇r Bi̇lgi̇sayar

Astali26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İşlemci
amd intel
Ekran Kartı
nvidia
max 17.000-20.000 k pc hazir sistem onerisi var mi? butce bu kadar asamam maalesef.sadece cs fifa falan oynamak icin.ekran karti nvidia onerisi olursa sevinirim amd ekran kartlarina isinamiyorum islemci fark etmez.önerebileceginiz guvendiginiz her site olur fark etmez

KS

Astali26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
pulse 5-a bir şey eklemeden alsak sorun olur mu?çoğu kişi işlemci ve psu yükselterek alın diyor.max bütceç 20 bin üstüne bir şey eklemeden alsam sorun çıkarır mı sadece cs vs oynamak için

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
870
pulse 5-a bir şey eklemeden alsak sorun olur mu?çoğu kişi işlemci ve psu yükselterek alın diyor.max bütceç 20 bin üstüne bir şey eklemeden alsam sorun çıkarır mı sadece cs vs oynamak için
20k dan ne kadar çıkıyor ? Max çıkabileceğin küsüratlı bütçe.

KS

Astali26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
20k dan ne kadar çıkıyor ? Max çıkabileceğin küsüratlı bütçe.
en fazla bu pc alabilecek kadar.hiçbir ekleme yapmadan alsam sorun çıkartır işlemci psu vs bütçe artıramam çünkü.

bu da olabilir mi öbür attığın pc de çünkü hiçbir şey ekleyemem.eklemeden sorun çıkarmaz derseniz senin dediğini alacağım

Son düzenleme:

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
216
Ryzen 5500 İşlemci :
ASROCK A520 Anakart :
Inno3D RTX 4060 Ekran Kartı :
Hikvision 16gb Ram :
Hikvision 512gb SSD :
High Power 500w PSU :
Dark GT Kasa :

Toplamda 19.890,44 TL yapıyor. PSU konusunda emin olamadım bilen arkadaşlar yorumlarsa sevinirim. Yorumları çok iyi gördüğüm bir PSU ondan onu yazdım. En kötü 550w olmasında fayda var tabiki. Bütçe meselesi.

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Ayın Üyesi
Tepki
870
en fazla bu pc alabilecek kadar.hiçbir ekleme yapmadan alsam sorun çıkartır işlemci psu vs bütçe artıramam çünkü.

bu da olabilir mi öbür attığın pc de çünkü hiçbir şey ekleyemem.eklemeden sorun çıkarmaz derseniz senin dediğini alacağım
4060 ve 6650xt saf güç olarak birbirine yakın kartlar diyebiliriz. Aradaki yaklaşık 2k olan farkı nvidia için veriyorsunuz. Eğer amd olması sorun olmazsa o attığın bilgisayara r5 5600 işlemci seçip 19.3k ya falan alabilirsiniz.
Soğutucu olarak da bunu alırsın 20k ya yaklaşır. Ben olsam o attığım sistemi şu görseldeki gibi özelleştirir alırdım amd ye bulaşmazdım. Tercih senin.

Ekli dosyalar

• 1713278464276.png
    1713278464276.png
    64.6 KB · Görüntüleme: 6
KS

Astali26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
cevaplarınız için saolun.bir de pc hocasının goat v4 beklesemmi ?

KS

Astali26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bilgi verilmedi diye biliyorum. Ama goatlar baya baya iyi sistemler oluyor yakalar mısınız bilmiyorum.
bir şey soracağim goat v4 satis yapilirken ilk instagram hesabindan mi haber ediyor satislar basladi diye kisa surede bitiyor cunku yoksa hem instagram hem youtube dan mi haber ediyor.satislari ilk nereden haber ediyor yani ondan sordum kisa surede bittigi icin

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,091
bir şey soracağim goat v4 satis yapilirken ilk instagram hesabindan mi haber ediyor satislar basladi diye kisa surede bitiyor cunku yoksa hem instagram hem youtube dan mi haber ediyor.satislari ilk nereden haber ediyor yani ondan sordum kisa surede bittigi icin
Instadan tarih soylenir yt de video ile beraber link verilie

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri