Fırsat Tosla'ya 1 Arkadaşını Getir 10TL, Toplamda 100TL Kazan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Akbankın ön ödemeli uygulaması olan tosla davet et kazan kampanyasıyla hem size hem karşı tarafa olmak üzere kişi başı 10 TL toplamda 100 TL veriyor steam key ve vp almak isteyenler değerlendirebilir

Referans kodum: XX7DK

Kampanya 1-9 ekim arası geçerliymiş.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Selamlar,
Tosla pandemi dönemi çok fazla işime yaradı. Şuan pek bir albenisi kalmadı benim için. Kullanılabilir.

ibrahimunaLife

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
347
Çok uzun bir süre değil.

Kampanya Koşulları​

• Tosla hem seni hem arkadaşını düşünür, Tosla’da sosyalleşmek bir başkadır. Arkadaşını davet edene ve arkadaşına Tosback ile anında 10 TL Tosla’dan hediye.
  • Arkadaşlarını uygulama içinden hızlıca ve kolayca davet edebilirsin. Hatta dilerse o da kendi arkadaşını davet edebilir.
  • Kampanyadan TL kazanabilmek için, davet eden kişilerin Tosla uygulama sayfasında profilindeki ‘Arkadaşlarını davet et’ fonksiyonu üzerinde yer alan kişiye özel davet kodunu göndermesi ve davet edilen kişilerin, gönderilen davet kodu ile birlikte uygulamaya kayıt olması gerekiyor. Telefonuna ilk kez Tosla’yı yükleyenler için geçerlidir.
  • Gönderdiğin davet kodun ile arkadaşın kayıt olduğunda hem sen hem arkadaşın 10 TL kazanır.
  • Unutma 1-9 Ekim 2022 tarihleri arasında en fazla 10 arkadaşın için bu kampanya geçerlidir yani toplamda 100 TL ödül kazanabilirsin.
  • Hediye 10 TL’yi arkadaşın kayıt olduktan hemen sonra Tosla hesabında görebilirsin.
  • Hediye TL’leri hiç kullanmadığın takdirde 1 ay içinde geri alınacak Toslayan, hediyeni kullanmayı unutma!
  • 07.08.2020 kampanya başlangıç tarihi itibariyle Tosla hesabını kapatmış müşteriler yeniden davetle kayıt olduğunda kampanyadan faydalanamaz.
  • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Çok uzun bir süre değil.

Kampanya Koşulları​

• Tosla hem seni hem arkadaşını düşünür, Tosla’da sosyalleşmek bir başkadır. Arkadaşını davet edene ve arkadaşına Tosback ile anında 10 TL Tosla’dan hediye.
  • Arkadaşlarını uygulama içinden hızlıca ve kolayca davet edebilirsin. Hatta dilerse o da kendi arkadaşını davet edebilir.
  • Kampanyadan TL kazanabilmek için, davet eden kişilerin Tosla uygulama sayfasında profilindeki ‘Arkadaşlarını davet et’ fonksiyonu üzerinde yer alan kişiye özel davet kodunu göndermesi ve davet edilen kişilerin, gönderilen davet kodu ile birlikte uygulamaya kayıt olması gerekiyor. Telefonuna ilk kez Tosla’yı yükleyenler için geçerlidir.
  • Gönderdiğin davet kodun ile arkadaşın kayıt olduğunda hem sen hem arkadaşın 10 TL kazanır.
  • Unutma 1-9 Ekim 2022 tarihleri arasında en fazla 10 arkadaşın için bu kampanya geçerlidir yani toplamda 100 TL ödül kazanabilirsin.
  • Hediye 10 TL’yi arkadaşın kayıt olduktan hemen sonra Tosla hesabında görebilirsin.
  • Hediye TL’leri hiç kullanmadığın takdirde 1 ay içinde geri alınacak Toslayan, hediyeni kullanmayı unutma!
  • 07.08.2020 kampanya başlangıç tarihi itibariyle Tosla hesabını kapatmış müşteriler yeniden davetle kayıt olduğunda kampanyadan faydalanamaz.
  • Tosla, kampanyayı dilediği zaman değiştirme ve sonlandırma hakkına sahiptir.
8 günde iyi bir süre bence. Farklı telefonlardan aile üyeleriyle kayıt olmakda işe yarar.

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Tosla kart oluşturarak atmlerden para çekebiliyoruz sanırım.

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Kampanya tekrar başladı, son gün 16 ekim.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Bende Tosla kullanıyorum. Bence güzel kart. Sürekli kampanyaları oluyor.

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Bende Tosla kullanıyorum. Bence güzel kart. Sürekli kampanyaları oluyor.
kart başvurusu yaptım birkaç gün önce bakalım ne zaman gelecek. 3 tane tik var ama daha gelmedi ilginç.

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
287
Bu toslaya bir arkadaşını getir iki simiti kap kampanyası olmuş.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
kart başvurusu yaptım birkaç gün önce bakalım ne zaman gelecek. 3 tane tik var ama daha gelmedi ilginç.
Ben Şok marketten almıştım. 10TL mi 15TL mi ne yükleyince de 10TL hediyesi vardı. Parası da bedavaya geldi. Davet işi çok kazançlı ama kimi davet edeceğimi bilmediğim için boş boş duruyor öyle.

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Ben Şok marketten almıştım. 10TL mi 15TL mi ne yükleyince de 10TL hediyesi vardı. Parası da bedavaya geldi. Davet işi çok kazançlı ama kimi davet edeceğimi bilmediğim için boş boş duruyor öyle.
Valla 20tl gitti hocam benden, arkadaşımdan gelen para da çöp oldu.

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Nasıl yani ? Anlamadım. Para neden çöp olsun ki ?
İlk başta 10tl verdim bir başvuru yaptım, 4-5 gün geçti baktım birşey yok iptal ettim birdaha başvuru yaptım 3 gün önce gene 10tl gitti. Arkadaşımdan da 10tl gelmişti onu harcamış oldum. Kazancım 0tl oldu. Daha birşey yok hazırlanıyor da tik yolda kısmında tik teslim edildi kısmında tik anlamadım valla. Papara da oluşturmuştum 2 günde basıldı geldi kapıma.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
İlk başta 10tl verdim bir başvuru yaptım, 4-5 gün geçti baktım birşey yok iptal ettim birdaha başvuru yaptım 3 gün önce gene 10tl gitti. Arkadaşımdan da 10tl gelmişti onu harcamış oldum. Kazancım 0tl oldu. Daha birşey yok hazırlanıyor da tik yolda kısmında tik teslim edildi kısmında tik anlamadım valla. Papara da oluşturmuştum 2 günde basıldı geldi kapıma.
Marketten almayı neden düşünmediniz ?

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Marketten almayı neden düşünmediniz ?
Yakınlarımda şok yok. Diğer marketlere (bim ve a101) gittim orada bulamadım. Birkaç gün daha bekleyeceğim gelişme olmazsa da yapacak birşey yok.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Yakınlarımda şok yok. Diğer marketlere (bim ve a101) gittim orada bulamadım. Birkaç gün daha bekleyeceğim gelişme olmazsa da yapacak birşey yok.
Tosla müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiniz mi ? Benim sorunum olduğunda ilgilenmişlerdi.

KS

Krom

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
36
Tosla müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiniz mi ? Benim sorunum olduğunda ilgilenmişlerdi.
Hayır geçmedim. Bir arayayım bakayım. (Belki o 10tlyi bana geri verirler.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri