Fırsat Trendyol'da Windows 10 Ve Windows 11 Pro 2,89 Tl!

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Ay
İki satıcı da
YJQ9X-Y7TVD sonu böyle olan 1 key gönderdi :D ve key mak lisansı

garanti belgesi ve fatura talep et dedim bi de key için değişim yaptıracağım size de öneririm
Aynen bende 2 tane almıştım, 2si de aynı geldi. Windows Key'den daha umutluydum açıkçası. Değiştirebilirseniz haber edin, bende whatsapp numarasına yazdım ama bir dönüş olmadı.

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Evet benimkininde sonu aynı değişimi nasıl yapıcaz acıklayabilirmisiniz
Siparişe girin, trendyol asistan seçin ordan ilk önce garanti belgesi talep et, ardından fatura oluştur yapın. ve sonra ürünle ilgili sorun var diyip satıcıya ulaş yapın aynı kodu ilettiklerini belirtin ve değişim isteyin. ben satıcıya 1 yıldız da verdim. resmen dolandırıcılık.
Ay

Aynen bende 2 tane almıştım, 2si de aynı geldi. Windows Key'den daha umutluydum açıkçası. Değiştirebilirseniz haber edin, bende whatsapp numarasına yazdım ama bir dönüş olmadı.
Hâlâ bir dönüş alamadım ben.

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Siparişe girin, trendyol asistan seçin ordan ilk önce garanti belgesi talep et, ardından fatura oluştur yapın. ve sonra ürünle ilgili sorun var diyip satıcıya ulaş yapın aynı kodu ilettiklerini belirtin ve değişim isteyin. ben satıcıya 1 yıldız da verdim. resmen dolandırıcılık.

Hâlâ bir dönüş alamadım ben.
Whatsapp hattından geri döndüler, dün trendyolda bir sorun olmuş bütün siparişler birbirine girmiş. Yazıştık, ilgilendiler, değiştirdim kodları.

KS

xlinus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
56
Whatsapp hattından geri döndüler, dün trendyolda bir sorun olmuş bütün siparişler birbirine girmiş. Yazıştık, ilgilendiler, değiştirdim kodları.
Selamlar, trendyolda siparişler otomatik stoklu sistemden gider karışıklık olmuş demeleri inandırıcı gelmedi :D daha çok kaç kişiyi kekleriz gibi bakmışlardır. ama değişim yaptılarsa iyi siz yine de trendyoldan garanti ve fatura belgesi talebi oluşturmayı unutmayın

arda_ctnr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Gelen sms'de link var, whatsapp hattına yönlendiriyor direk.

0850 309 6990
Yeni kod gönderdiler çalışmazsa tekrar değiştirme şansımız varmı diye sordum çalışıcağı konusunda çok ısrarcıydı neyse çalışırsa saat 8 gibi tekrardan bilgilendirme yaparım

arda_ctnr

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Yeni kod gönderdiler çalışmazsa tekrar değiştirme şansımız varmı diye sordum çalışıcağı konusunda çok ısrarcıydı neyse çalışırsa saat 8 gibi tekrardan bilgilendirme yaparım
biraz geç oldu mesai falan derken ama kod çalıştı windows 10 pro aktif şuan

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri