Tron V3 Rtx3070Ti Sistem Ve Gönderim Süreci Bir Harika.

dombikpanda61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
TRON V3 RTX3070TI sistemi 20 Eylül Çarşamba günü başka bir forum üzerinde sizce fiyatı nasıl diye konu açtım ve herkes tarafından olumlu yorum alınca saat 22 de 20k'lık sistemi +5k upgrade(gigabyte aorus elite v2 - 32GB ram - deepcool le500 - 1tb samsung ssd) ile satın aldım ve beklemeye başladım. Bu sırada diğer forumda diğer kullanıcılara da tavsiyelerde bulundum ve belkide benim sayemde 10 larca kullanıcı almış oldu bu konuda da 245 tane yorum yapıldı ve 5k kişi gördü sadece forumla da kalmadım arkadaşlarımıda tavsiye ettim ve bu şekilde bir kaç kişiye aldırmış oldum. Neyse tekrar gönderim sürecine geçeyim :D ürün 24 Eylül Cuma günü kargoya verildi ve 25 Eylül Cumartesi gibi çook kısa bir sürede geldi. Ve kargoyu bir açtım ilk dikkatimi çeken mükemmel kablolama oldu. Ekran kartı takılı gelmedi normal olarak ve taktım sistem açıldı içinde win10pro hemde lisanlı bir işletim sistemi vardı acaba bu yanlışlıkla mı oldu ya :D dedim ama neyse kendim win11 e geçtim sistem mükemmel bir şekilde akıyor. PCKolik aile sinede bu temiz gönderimden dolayı çok teşekkür ederim(Birçok kendini kanıtlamış firmalardan daha iyi bir gönderim diyebilirim). Ve şuanda o mükemmel sistemden yazıyorum bir h.o alırım.

tnccahmt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
TRON V3 RTX3070TI sistemi 20 Eylül Çarşamba günü başka bir forum üzerinde sizce fiyatı nasıl diye konu açtım ve herkes tarafından olumlu yorum alınca saat 22 de 20k'lık sistemi +5k upgrade(gigabyte aorus elite v2 - 32GB ram - deepcool le500 - 1tb samsung ssd) ile satın aldım ve beklemeye başladım. Bu sırada diğer forumda diğer kullanıcılara da tavsiyelerde bulundum ve belkide benim sayemde 10 larca kullanıcı almış oldu bu konuda da 245 tane yorum yapıldı ve 5k kişi gördü sadece forumla da kalmadım arkadaşlarımıda tavsiye ettim ve bu şekilde bir kaç kişiye aldırmış oldum. Neyse tekrar gönderim sürecine geçeyim :D ürün 24 Eylül Cuma günü kargoya verildi ve 25 Eylül Cumartesi gibi çook kısa bir sürede geldi. Ve kargoyu bir açtım ilk dikkatimi çeken mükemmel kablolama oldu. Ekran kartı takılı gelmedi normal olarak ve taktım sistem açıldı içinde win10pro hemde lisanlı bir işletim sistemi vardı acaba bu yanlışlıkla mı oldu ya :D dedim ama neyse kendim win11 e geçtim sistem mükemmel bir şekilde akıyor. PCKolik aile sinede bu temiz gönderimden dolayı çok teşekkür ederim(Birçok kendini kanıtlamış firmalardan daha iyi bir gönderim diyebilirim). Ve şuanda o mükemmel sistemden yazıyorum bir h.o alırım.
Hocam benimki de kargoda umarım bir sıkıntı çıkmaz. Güle güle kullanın.

tnccahmt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
Yok hocam sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum, Aras kargo ile geldi bana hiç bir sıkıntı yaşamadım. Hocam size de hayırlı olsun.
Ekran kartı muhakkak ayrı yollarlar değil mi? Fotoğrafını atabilir misin kutusuyla mı geliyor :)

Hocam bir de anakart ekran ksrtını taşıyor mu malum büyük bi ekrat kartı

KS

dombikpanda61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Ekran kartı muhakkak ayrı yollarlar değil mi? Fotoğrafını atabilir misin kutusuyla mı geliyor :)

Hocam bir de anakart ekran ksrtını taşıyor mu malum büyük bi ekrat kartı
Hocam bir tık geç cevap veriyorum ekran kartını taşımayacakmış gibi duruyor sağdan sarkma yapıyorBen onun için gpu tutacağı aldım. Ve evet kutusuyla geliyor hocam mükemmelde bir kutusu var insanın atası bile gelmiyor.

Son düzenleme:

tnccahmt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
Hocam bir tık geç cevap veriyorum ekran kartını taşımayacakmış gibi duruyor sağdan sarkma yapıyorBen onun için gpu tutacağı aldım. Ve evet kutusuyla geliyor hocam mükemmelde bir kutusu var insanın atası bile gelmiyor.
ben d eşimdi işteyim eve bırakmışlar kargoyu gidince bakıcam. Gpu tutacağı ben de alayım o zaman

KS

dombikpanda61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın
sağolun teşekkür ederim. Admin beyciğim :D

ben d eşimdi işteyim eve bırakmışlar kargoyu gidince bakıcam. Gpu tutacağı ben de alayım o zaman
Ooo, heyecanlı bekleyiş bende tamda o sırada fındık işindeydim bilirim hissi. Knk sana diyim bence ekran kartı tutacağı almanı tavsiye ederim ve wifi adaptörü hemde bluetooth destekli olursa daha iyi olur pci-e bağlantılı olanlardan tercih edebilirisin

tnccahmt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
Ooo, heyecanlı bekleyiş bende tamda o sırada fındık işindeydim bilirim hissi. Knk sana diyim bence ekran kartı tutacağı almanı tavsiye ederim ve wifi adaptörü hemde bluetooth destekli olursa daha iyi olur pci-e bağlantılı olanlardan tercih edebilirisin
Açtım şimdi toplamada yardım eder misin bana müsait olduğunda. Bir de direkt kabloyla modeme bağlasam daha iyi olmaz mı?

Ekli dosyalar

• IMG_20230925_180959.jpg
    9.1 MB · Görüntüleme: 24

ersan.gokdag

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
34
pckolikten imzadaki sistemi aldım o zaman 3 koli geldi ekran kartını bulamamıştım

KS

dombikpanda61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Açtım şimdi toplamada yardım eder misin bana müsait olduğunda. Bir de direkt kabloyla modeme bağlasam daha iyi olmaz mı?
benim öyle bir şansım olmadığı için malasef yapamıyorum ve bluetooth kullanan birisiyim. Sadece ekran kartını tak ve sistemi ateşle o kadar ekran kartı kablolarını bile ayırmışlar. Bu arada unutma 8+8+6 pin

tnccahmt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
benim öyle bir şansım olmadığı için malasef yapamıyorum ve bluetooth kullanan birisiyim. Sadece ekran kartını tak ve sistemi ateşle o kadar ekran kartı kablolarını bile ayırmışlar. Bu arada unutma 8+8+6 pin
teşekkğr ederim :)

Bu arada paketlemelerini falan çok beğendim çok iyi geldi.

KS

dombikpanda61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Rica ederim hocam ne demek isterseniz format kısmında da yardım edebilirim size dc den felan. Ama galiba başka yerlere göndermek yasak olabilir bilemiyorum.

Bu arada paketlemelerini falan çok beğendim çok iyi geldi.
dimi paketleme çok iyi kablolama çok iyi, gönderim süreci çook iyi. Bundan daha iyisi bilmem başka biryerde var mıdır?

KS

dombikpanda61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
yani bu benim ilk sistemim o yüzden pek anlamıyorum hep laptop kullandım
Hocam ben size şunu diyim o zaman bende hep laptop kullandım bu sisteme bir geçtim aman Allahım ben bilgisayar kullanmamışım dedim yane laptop zülüm

tnccahmt

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
45
Hocam ben size şunu diyim o zaman bende hep laptop kullandım bu sisteme bir geçtim aman Allahım ben bilgisayar kullanmamışım dedim yane laptop zülüm
Hocam anakart kutusununiçinde bir sürü kablo var onları bir yere takacak mıyım?

KS

dombikpanda61

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
69
Hocam anakart kutusununiçinde bir sürü kablo var onları bir yere takacak mıyım?
hayır hocam siz sadece ekran kartını takın ve kablosu ayrılmış onlarıda takın yeterli olacaktır.

Hocam ben size bu sistemi aldırma konusunda tavsiye vermiş miydim ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri