TTnet alt yapısı ile Turknet kullananlar var mıdır ?

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
1. ekran görüntüsün deki TürkNet'in alt yapımın sağladığı hızı verdiğini söylüyor. TTNet ise 100mbps paketi 165 TL. Arada 25 TL fark var. Sorum şu; 2.ssde fibernetin bulunduğu lokasyondayım sanırım.

Mavi tik ile işaretlediğim yer oturduğum bina. Eve fibernet geliyor mudur ? Turknet' deneyip memnun kalmazsam TTNet'e mi geçeyim sizce düşünceleriniz nedir ?

1652223910693.png

.
1652224291129.png

Son düzenleme:

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Merhabalar. Öncelikle fiber bir sokakta olup diğerinde olmayabiliyor hatta bir arkadaşımın başına 2 bina ötesinde fiber alamamıştı uğraşmışlardı, türknet tam adresinizden vdsl diyorsa büyük ihtimal türk telekom fiber de gelmiyordur evinize.

Diğer bir mesele ise türknet memnuniyeti. Ben de türk net kullanıyorum arada sırada 1 saatlik kopmalar yaşıyorum ayda min 1 kez oluyor bu, ama genel olarak memnunum verdiği hıza göre fiyat uygun geliyor bana.

Türknet'te 1 ay memnun kalmazsanız direkt iptal edebiliyorsunuz bildigim kadarıyla fakat modem ya onlardan alacaksınız ya da sizin bir modeminiz olmak zorunda. Eğer modem alırsanız biraz daha ücret ekleniyor faturaya veya nakit olarak tek çekim ödüyorsunuz.

Türk telekom ise klasik, bilirsiniz müşteri hizmetleri yardımcı olmaya çalışıyor en azından karşımda bir muhattap olsun derseniz türk telekom seçin.

KS

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
şuan ttnetteyim hiç kopma, hız düşmesi vesaire yaşamıyorum maşaAllahı' var.
Turknetin sitesin de kapı numaram dahil adresi girince ilk ss de ki verileri gösteriyor o zaman dediğiniz gibi büyük ihtimalle fiber de gelmiyor.
modem olarakda bunu veya bunu almayı düşünüyorum içerdiği özellikler konusunda.
Biraz araştırdım turknetin vereceği modemle fazla fark yok gibi ama eğer wifi 6 destekli modem verirlerse ttnetin premium modemini yani orası aklımı karıştırdı birazcık bu konu hakkında başka bir konu mu açmam lazım yoksa burada da konuşabilir miyiz ?

Art

Klavye Delikanlısı
Tepki
323
İnanın verdikleri modemlerde çok büyük farklar yaşamazsınız. Ev ortamında idare eder her modem. Zaten ben her zaman kabloyla bağlantıyı öneriyorum.

KS

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
anladım bu modem konusunu tekrar düşüneyim o zaman, konuyu kapatmazsanız gün için de başka kişilerin de varsa yorumlarını okumak isterim. Teşekkür ederim bilgi için hayırlı geceler :)

KS

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Deneyimleriniz varsa dinlemek isterim arkadaşlar :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri