Ttnet Altyapı sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tunahan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
20 ağustosta internet bağlantı kablom koptu. Türk Telekom'a arıza bildirimi yaptım. Ekim ayında bağlantıyı yaptılar. Aynı sokakta diğer evler için altyapı sorgulaması yaptığımda 60-80 mgbit bağlantı hızı görünürken, benim adresimde altyapı yok görünüyor. Bunu türk Telekomu arayıp sorduğumda verdikleri cevap "siz şuan internet bağlantısı yaptırmadığınız için, size verilecek olan sinyal gücünü diğer kullanıcılara veriyoruz", dediler. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

KS

Tunahan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Dokuz Kavaklar Mahallesi 2086 sokak no:5 Pamukkale/Denizli
Ben sorgulama yaptığım zaman altyapı yok diyor. Türk Telekomu aradığımda ise portunuz aktif edilmediği için öyle görünüyor diyor.

KS

Tunahan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam geri dönüş yapıcam dedin ama yapmadın. ?Değerlerim nedir, sıkıntı var mı?

KS

Tunahan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
O çalışma 4 aydır var. Bugün tam 120 gün oldu. Müşteri hizmetlerini aradığımda altyapı var diyorlar. Sanırım illa Türk Telekomdan almam için sorun çıkarıyorlar.

KS

Tunahan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam Sen Türk Telekomda mı çalışıyorsun? Ben altyapı yok diye görüyorum sadece o yüzden sordum. Peki çalışma var diyorsa aynı sokakta ki diğer evlerde neden bu sorun yok bunu anlayamıyorum

KS

Tunahan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Burada ki müdürle görüştüm "senin hattı iptal etmişiz. Bu nedenle altyapın yok görünüyor," dediler. Bu nasıl bir sorumsuzluktur anlamadım.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Tunahan' Alıntı:
Hocam Sen Türk Telekomda mı çalışıyorsun? Ben altyapı yok diye görüyorum sadece o yüzden sordum. Peki çalışma var diyorsa aynı sokakta ki diğer evlerde neden bu sorun yok bunu anlayamıyorum

Ben TÜRK TELEKOM'da çalışıyorum sistemden adresini kapatma gibi birşey yapamaz bunu sana bayimi dedi ?

KS

Tunahan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Müdürlükte ki teknik servis sorumlusu dedi. Bugün Türk Telekomdan yeni bir tarifeye başvurdum. 12ay taahhütlü 75 gb aknli 24 mgbit aknden sonra 8 mgbit 72 tlbir tarifeye başvurdum. Eve gelince Bi baktım 24ay taahhütlü 100 mgbit 50 gb aknli aknden sonra 24 mgbit 82 TL bir tarife varmış. Bağlandıktan sonra ona geçebilir miyim?

KS

Tunahan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Upcell derken tarife yükseltmek mi demek oluyor

Ayrıca internetim yılbaşından önce bağlandığı için akk kalktıktan sonra ben aynı fiyata aynı hızı almaya devam edebilir miyim? Malum 35 mgbit hız 120 TL civarında, ben bunu 74 TL ye almaya devam edebilir miyim?

KS

Tunahan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Başvuruyu bugün yaptım, pazara kadar bağlarlar mı acaba? Ayrıca 1 ocaktan sonra bağlasalar bile başvuruyu 20 aralıkta yaptığım için bu tarifeden şimdiki fiyatla yararlanabilir miyim? Hocam kusura bakma sana da baya soru sordum :))))

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Modem kurulumu için Türk Telekomu arayıp kullanıcı adı ve şifre alman gerekiyor o şifreyle kullanıcı adını, modem arayüzünden geçtikten sonra arayüz içindeki kullanıcı adı ve şifre kısmına yazman gerekiyor öbür türlü internete bağlanamazsın

KS

Tunahan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocam eyvallah türk telekomu aradım onlar çözemedi ama bir şekilde kendim hallettim modemi kurdum. 120 günlük esaret sona erdi. Ben şuan da internet kullandığım halde internette sorgulama yaptığım zaman 0 mgbit hız çıkıyor çok tuhaf :)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri