TTNET DEN TÜRKNET E

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre Gonca

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Uzun zamandır TTNET kullanıcısıyım. Oturduğum bölge yeni yerleşim bölgesi olduğu için altyapı çok gelişmiş değildi. Türknet ilk taşındığımızda servis veremiyordu. Bugün Türknetin sitesine girip baktığımda 100mbps verebileceğini gördüm. Kullanan var mı? Varsa memnun mu? Gerçekten 100mbps alabiliyo mu? İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler. :)

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İnternet biraz şans işidir diyebilirim.Heryerde altyapı aynı olmadığından sorun yaşayadabilirsiniz hiç sorun yaşamadan mükemmel bir keyif te alabilirsiniz.Türknet Müşteri hizmetleri konusunda çok kötü kendinize ileride bir sorun olduğunda muhattap bulamayabilrisiniz.

Millenicom internet sağlayıcısından bir altyapı sorgulaması yapın.Müşteri hizmetleri daha iyi.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Türknet firmasının kendi alt yapı sistemi var ki sizin bukunduğunuz bölgede TTNET , Vodafone , millenicom , NETSpeed vb. firmalarda aynı hız alaniliyor görünüyor ama Türknet te 100 mbps görünüyorsa Türknet in kendi alt yapısıdır ki Türknet kendi alt yapısında oldukça iyidir ben problem yaşayacağınızı düşünmüyorum. Zaten Türknet firmasında sözleşme yok istediğinizde ücret vermeden ayrılabiliyorsunuz ki hala geçerli mi bilmiyorum ama bir başka Türknet müşterisi bulursanız o sizi Türknet li yaparsa birkaç evrak var online davet ile gelme gibi bir şeydi sanırım ilk ay ücretsiz denemesi elde ediyorsunuz. Bence deneyin.

KS

Emre Gonca

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Teşekkür ederim.

Enes Yavuz' Alıntı:
İnternet biraz şans işidir diyebilirim.Heryerde altyapı aynı olmadığından sorun yaşayadabilirsiniz hiç sorun yaşamadan mükemmel bir keyif te alabilirsiniz.Türknet Müşteri hizmetleri konusunda çok kötü kendinize ileride bir sorun olduğunda muhattap bulamayabilrisiniz.

Millenicom internet sağlayıcısından bir altyapı sorgulaması yapın.Müşteri hizmetleri daha iyi.

Millenicom a baktığımda 100mbps alabileceğimi gösteriyor. Çok kararsız kaldım kullanıp tecrübe eden var mı?

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Şahsi olarak millenicom kullanıyorum ilk başlarda sorunlar yaşadım ama şuan stabil şekilde kullanıyorum fakat Uğur Bey de söylemiş eğer TÜRKNET 100Mbps veriyorsa altyapınız muhtemelen YAPA altyapısına uygun olabilir müşteri hizmetlerine bağlanıp sorun.Eğer altyapınız YAPA altyapısı ise yüksek Upload alabilirsiniz ki kesinlikle değerledindirin.

Zaten iki internet servis sağlayıcısıda tahaddüt sunmadan ayrılmanıza olanak tanıyor.Önce türknet deneyin eğer memnun kalmazsanız Millenicom a geçin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri