TTNET Ekibi 2 Gündür İnterneti Bağlamaya Gelmedi!

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
TTNET'e başvuru yaptım.

"İlk gün aradilarda ilk defami baglatiyorsunuz dedi evet dedim daire kac dedi 4 dedim oda ilk defa baglatmiyor olsaydiniz hemen gelecektim de dedi ilk olunca dedi sistemde sıkıtnı var dedi(burada oyaladı gibi geldi bana mesai saati bitimine 30dk vardı işi uzun sürecek diyede olabilir) Tivibu da var dedim tamamdır dedi ama sistem de sıkıntı olduğu için yarın(bugunden bahsediyor) gün içinde ararız dedi" , aramadılarda ben de aramadım açıkçası mesai bitimine yakın aramışlardı dün zaten 17.25 de bugün de bekledim aramadılar ha şu şu sebep deseler hadi neyse bilgi de vermediler.

24 ay taahhüt kağıdını imzaladım ama bunlar yarında gelmezlerse iptal edilir mi?

Bu tarz sorun yaşayan var mı?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
TTNET'E başvuru yaptım
"ilk gün aradilarda ilk defami baglatiyorsunuz dedi evet dedim daire kac dedi 4 dedim oda ilk defa baglatmiyor olsaydiniz hemen gelecektim de dedi ilk olunca dedi sistemde sıkıtnı var dedi tivibu da var dedim tamamdır dedi ama sistem de sıkıntı olduğu için yarın(bugunden bahsediyor) gün içinde ararız dedi , aramadılarda ben de aramadım açıkcası mesai bitimine yakın aramışlardı dün zaten 17.25 de bugün de bekledim aramadılar ha şu şu sebep deseler hadi neyse bilgi de vermediler.
24 Ay taahhüt kağıdını imzaladım ama bunlar yarında gelmezlerse iptal edilir mi ?
bu tarz sorun yaşayan var mı ?
Hocam benim internetim 3 ayda çözüldü - Türktelekom

KS

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Altyapı sorunu dediler ama binada mahallede kimsenin gitmemişti ondan öncede 2 hafta yoktu adam geldi halletti 1 saat sonra tekrar gitti sonrasındada 3 ay olmayacağını söylediler
anladım biz de öyle sorunlar yok en azından benim apartmanımda mahallemde bu neyin arızası bilmiyorum , ttnet kullananlara sordum sorunsuz kullanıyoruz dediler apartmandakiler garip yarın ola hayrola bakalım, eyvallah

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Oturduğunuz bölgeden bölgeye değişiyor aslında ilk kurulumları hızlı olması gerekiyor. Sistem falan sıkıntılı olabilir gayet normal ama klasik ttnet olduğu için gecikme süreci sorunları meşhur. Eğer gecikme süreciniz devam ederse arayın yetkili servisi veya müşteri hizmetlerini durumu açıklayın.

KS

BuMi

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
Sabah sms atmışlar "Değerli müşterimiz, internet kurulum randevunuz 22/09/2022 tarihine alınmıştır." diyerek en azından haber verdiler dün haber de vermemişlerdi size gün için de haber veririz diyerek 2 gün önce kapatmışlardı. Dün de aramadıkları için bir danışayım dedim.

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Yani dediğimiz gibi bekletme süresi oluyor klasik ttnet işleri yarın kurulumu yaparlar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri