ttnet vs türknet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cemalettin Bayraktar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
123
ttnet kullanıyorum bu hafta sözleşmem bitiyor

türknet'e geçmeyi düşünüyorum ne dersiniz ?

bana verdiği :
35 MBPS'E KADAR DOWNLOAD, 3 MBPS'E KADAR UPLOAD
KOTA YOK
SINIRSIZ İNTERNET
TAAHHÜT YOK
KOLAY İPTAL
İLK 3 AY 90 GERİ KALAN AYLARDA 75 TL 
İstediğiniz zaman vazgeçme özgürlüğü var. Hizmetinizi mecbur olduğunuz için değil, memnun olduğunuz sürece kullanırsınız. 

DİYOR
SİZCE ?

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Cemalettin Bayraktar' Alıntı:
ttnet kullanıyorum bu hafta sözleşmem bitiyor

türknet'e geçmeyi düşünüyorum ne dersiniz ?

bana verdiği :
35 MBPS'E KADAR DOWNLOAD, 3 MBPS'E KADAR UPLOAD
KOTA YOK
SINIRSIZ İNTERNET
TAAHHÜT YOK
KOLAY İPTAL
İLK 3 AY 90 GERİ KALAN AYLARDA 75 TL 
İstediğiniz zaman vazgeçme özgürlüğü var. Hizmetinizi mecbur olduğunuz için değil, memnun olduğunuz sürece kullanırsınız. 

DİYOR
SİZCE ?

TürkNet güzel kaliteli bir firma ama müşteri hizmetleri biraz sıkıntılı telesekreter çıkıyor sorunu bildiriyorsunuz onlar çözebilirlerse çözüyorlar yoksa teknik ekip geliyor. Anlık değil yani zaman yayılan bir anlayış. Bir kaç km ötemde bir arkadaşım kullanıyor 1 yılı geçti sorun yok diyor her seferinde kaliteli bir ağ sağlıyor dedi ama sorun olduğunda çözüm için 1 günün en az yarısı gidiyor dedi ve eğer sorun ciddiyse 2 günü buluyor dedi. Gerçi daha 1 yılda 1 defa oldu böyle bir sorun onda ama söylemek istedim.

Bence deneyin TürkNet sonuçta her an ayrılabileceğiniz bir firma sözleşme yok. Beğenmediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Birde Millenicom var o firmada TürkNet gibi ama müşteri hizmetleri normal ona da bakabilirsiniz.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Müşteri hizmetleri eğer sizin için önemliyse kesinlikle Türk Telekom almanızı tavsiye ediyorum. Fiyat eğer sizin için önemliyse kesinlikle Türknet hocam

hasimiki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bende bu ikisi arasnıda telekom diyebilirim. Türknet iyi güzel hoş ama sorun çıkarsa yandınız. Ancak ikisi arasınından bir seçim yaparsam da netspeed derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri