Öneri Tüm Gününü PC Başında Geçiren Biri İçin Koltuk Önerisi

Davuk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Merhaba,
Ben bilgisayardan calisiyorum ve ayrica oyun da oynuyorum. Anlayacaginiz butun gunum bilgisayar basinda geciyor. Son zamanlar belimin agrisina katlanamamaya basladim ve bir koltuk almam gerektigini fark ettim. Tum gun bilgisayar basinda oturan biri icin onerebileceginiz bir koltuk var mi? Butce sorun degil.

Cok tesekkur ederim.

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Merhaba,
Ben bilgisayardan calisiyorum ve ayrica oyun da oynuyorum. Anlayacaginiz butun gunum bilgisayar basinda geciyor. Son zamanlar belimin agrisina katlanamamaya basladim ve bir koltuk almam gerektigini fark ettim. Tum gun bilgisayar basinda oturan biri icin onerebileceginiz bir koltuk var mi? Butce sorun degil.

Cok tesekkur ederim.
hocam 4-5 marka arasından bu paraya bence en güzeli bu. gecen sene arastırarak almıştım çok memnunum.
kol dayama yerleri de alcantara tarzı kumaştan.

KS

Davuk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
hocam 4-5 marka arasından bu paraya bence en güzeli bu. gecen sene arastırarak almıştım çok memnunum.
kol dayama yerleri de alcantara tarzı kumaştan.
Hocam cok tesekkur ederim eminim cok iyidir ama amerikada mevcut degilmis maalesef ki. Baska bildiginiz bir koltuk var mi?

KS

Davuk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
abd mevcut değildir hocam tr ürünü . hawk modelleri de gayet güzel. abd de vardır diye düşünüyorum
Hocam o da yokmus ya :D ben ulkelerin markalarinin bu kadar fark ettigini bilmiyordum kusura bakmayin :D
Boyle bir sey alsam sizce rahat midir? Yani ofis koltuklari mi daha iyi yoksa oyuncu koltuklari mi?
612EC407-315D-401E-ABA4-BA29891EC11C.png

Son düzenleme:

Agnostique

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
101

2 yıldır kullanıyorum, günde yaklaşık 14 saat pc başındayım, ekstra visco bel desteği aldım gayet rahat koltuk öneririm.

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Hocam cok tesekkur ederim eminim cok iyidir ama amerikada mevcut degilmis maalesef ki. Baska bildiginiz bir koltuk var mi?
hocam isterseniz markayla iletisime gecip Türkiyeden sizlere gönderebilirler belki

Ahmeet_1

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
892
Hocam o da yokmus ya :D ben ulkelerin markalarinin bu kadar fark ettigini bilmiyordum kusura bakmayin :D
Boyle bir sey alsam sizce rahat midir? Yani ofis koltuklari mi daha iyi yoksa oyuncu koltuklari mi?Ekli dosyayı görüntüle 16211
oyuncu koltukları kesinlikle daha rahat hocam. oyuncu koltuğu diye geciyorda normal koltuklar yani. kesinlikle koltuk alın hocam rahatlığı katkat daha fazla

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
oyuncu koltukları kesinlikle daha rahat hocam. oyuncu koltuğu diye geciyorda normal koltuklar yani. kesinlikle koltuk alın hocam rahatlığı katkat daha fazla
böyle dediniz bi baktım alacam gibi :)

ikikarefarki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
53
Hem oyuncu koltuğu hem de ofis koltuğu kullandım. Kaliteli bir ofis koltuğu almak bana daha mantıklı geliyor. IKEA - Markus'a bi bakabilirsiniz. Amerikada aynı fiyata daha kaliteli alternatifler de vardır eminim, Türkiye şartlarında bir tık lüks kaçıyor.

KS

Davuk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Hem oyuncu koltuğu hem de ofis koltuğu kullandım. Kaliteli bir ofis koltuğu almak bana daha mantıklı geliyor. IKEA - Markus'a bi bakabilirsiniz. Amerikada aynı fiyata daha kaliteli alternatifler de vardır eminim, Türkiye şartlarında bir tık lüks kaçıyor.
Bir sey soracagim file bir koltuk mu yoksa deri bir koltuk mu almaliyim? Yani su patron koltugu dedigimiz deri koltuklara da cok rahat diyorlar ya da bel ve kafa destekli file bir sandalye mi almaliyim?

KS

Davuk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
hocam isterseniz markayla iletisime gecip Türkiyeden sizlere gönderebilirler belki
Hocam oyle bir durumda kargo parasi koltuktan pahali olur ya :D

valla hocam ayaklarımı uzatıyom bişey izlerken falan resmen yatıyorum yatak gibi kullanıyorum bazen
Geriye yatan koltuklari ben de cok seviyorum ama markalar o kadar degisik ki her arastirmamda cok farkli seyler buluyorum :D en sonunda mutfak sandalyesine oturacagim :D

D909B6D9-1A9B-4153-92A1-F04D72E72FB5.png
Ornegin bunu buldum hem yorumlari cok guzel hem bel destegi var hem de bacak destegi varmis. Adi,

AutoFull Gaming Chair Ergonomic Gamer Chair with 3D Bionic Lumbar Support Racing Style PU Leather Computer Gaming Chair for Adults with Footrest,Black​

Ne dersiniz?

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
Hocam oyle bir durumda kargo parasi koltuktan pahali olur ya :D

Geriye yatan koltuklari ben de cok seviyorum ama markalar o kadar degisik ki her arastirmamda cok farkli seyler buluyorum :D en sonunda mutfak sandalyesine oturacagim :D

Ekli dosyayı görüntüle 16214Ornegin bunu buldum hem yorumlari cok guzel hem bel destegi var hem de bacak destegi varmis. Adi,

AutoFull Gaming Chair Ergonomic Gamer Chair with 3D Bionic Lumbar Support Racing Style PU Leather Computer Gaming Chair for Adults with Footrest,Black​

Ne dersiniz?
hocam bence en iyisi yabancı videolarını izlemeniz

yada yabancı forumlara yazabilirsin

TheTibet

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,633
simdiden hayırlı olsun

Ahmetzkan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
73
Boyle bir sey alsam sizce rahat midir? Yani ofis koltuklari mi daha iyi yoksa oyuncu koltuklari mi?Ekli dosyayı görüntüle 16211
Oyuncu koltuğu yerine bunlardan alın staj yaparken benzerinden memnun kalmıştım.Şuan oyuncu koltuğum var memnun değilim onun kadar.

ikikarefarki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
53
Bir sey soracagim file bir koltuk mu yoksa deri bir koltuk mu almaliyim? Yani su patron koltugu dedigimiz deri koltuklara da cok rahat diyorlar ya da bel ve kafa destekli file bir sandalye mi almaliyim?
Deri koltuklar yaz aylarında terletiyor. Yazın çok sıcak olan bir eyaletteyseniz rahatsız edebilir.

KS

Davuk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Peki arkadaslar hepiniz iyi ki varsiniz cok sagolun Allah razi olsun eyvallah

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri