Önemli Tüm Türki̇ye'de Eği̇ti̇m Öğreti̇me 20 Şubat'a Kadar Ara Veri̇ldi̇!!

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Daha fazla can kaybı olmaması için bence de doğru olan yapıldı.

TÜM TÜRKİYE'DE EĞİTİM ÖĞRETİME 13 ŞUBAT'A KADAR ARA VERİLDİ​

Kaynak:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
yapılması gerekiyordu iyi oldu seferberlik ilan edilmesi lazım

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254
Rasathanedeki çalışan yakinimdan aldığım habere göre fay hattının maraştan yukarı doğru hareketlendigini söyledi teyakkuzda olalım..!!

KS

Syqex

Moderatör
Moderatör
Tepki
5,167
Rasathanedeki çalışan yakinimdan aldığım habere göre fay hattının maraştan yukarı doğru hareketlendigini söyledi teyakkuzda olalım..!!
Benimde bir arkadaş mesaj yollamıştı onu burada paylaşayım. Sizin dediğinizi doğruluyor.

Afad Ve Dış ülkelerin kuruluşlarının yaptıkları açıklamalara göre fay hatlarının Türkiye'ye gittikçe yayıldığı görülüyor vatandaşlarımızın güvenlik amacıyla bugün dışarda kalmaları önemle rica olunur. Fay hattının gidiş noktası şu şekilde;

Malatya - Ankara , Eskişehir - Afyon , İzmir - Uşak , Manisa - Çanakkale , İzmit - İstanbul

BU İLLERDE YAŞAYAN VATANDAŞLAR GEREKLİ GÜVENLİK ÖNLEMLERİNİ LÜTFEN ALSIN ÖZELLİKLE İZMİR VE İSTANBULDA YAŞAYAN VATANDAŞLAR ÇOK DİKKATLİ OLSUN.

Kesinliğini bilmiyorum!!

Son düzenleme:

EGOKING

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
119
Benimde bir arkadaş mesaj yollamıştı onu burada paylaşayım. Sizin dediğinizi doğruluyor.

Afad Ve Dış ülkelerin kuruluşlarının yaptıkları açıklamalara göre fay hatlarının Türkiye'ye gittikçe yayıldığı görülüyor vatandaşlarımızın güvenlik amacıyla bugün dışarda kalmaları önemle rica olunur. Fay hattının gidiş noktası şu şekilde;

Malatya - Ankara , Eskişehir - Afyon , İzmir - Uşak , Manisa - Çanakkale , İzmit - İstanbul

BU İLLERDE YAŞAYAN VATANDAŞLAR GEREKLİ GÜVENLİK ÖNLEMLERİNİ LÜTFEN ALSIN ÖZELLİKLE İZMİR VE İSTANBULDA YAŞAYAN VATANDAŞLAR ÇOK DİKKATLİ OLSUN.
tersten görecez bizde ALLAH KORUSUN apartmanda yaşayanlara yardım etsin

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
254

Doğrudur Allah bütün insanlığı korusun diliyorum Allah'a emanetsiz arkadaşlar✋

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri