Türkcell Bilgi

Kayhan Öztürk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
merhaba
hat iptali sonrası ne kadar zaman icinde iptal etmiş olduğum nuraya ait hattı alabilirim ve iptal edilip tekrar acılan hat örnek veriyorum banka sistemindeki kayıtlı numara ise SMS'ler gelmeye devam eder mi ?

Hattım kayboldu yenisini talep etmek sınırsız mı yoksa belli bir limiti var mı ve aynı şekilde yeniledikten sonra bazı kayıtlı üyeliklerden gelen smsler ve bankadan gelebilecek sms ler yine stabil gelir mi ?

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Bir yıl içerisinde hatttınızı aynı numara olarak geri alabilirsiniz. Hat kapandığı zaman o hattı alan kişiye sizin adınıza mesaj gitmez. Ancak bazı bankalarda bu sorunu yaşayan bir kaç kişiye denk gelmiştim. Yeni numaranızı bankalara tanıtmak için bankalarla iletişim kurmanız gerekecek.

KS

Kayhan Öztürk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
Bir yıl içerisinde hatttınızı aynı numara olarak geri alabilirsiniz. Hat kapandığı zaman o hattı alan kişiye sizin adınıza mesaj gitmez. Ancak bazı bankalarda bu sorunu yaşayan bir kaç kişiye denk gelmiştim. Yeni numaranızı bankalara tanıtmak için bankalarla iletişim kurmanız gerekecek.

Hattı iptal ettirip alan kişi tekrar ben olursam olarak demek istemiştim yinede SMS' kaldığı yerden gelmeye devam eder mi ?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri