Türkiye - Hollanda

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,175
Merhaba Arkadaşlar,

Hollanda - Türkiye maçı sizce ne olur? Finali görür müyüz sizce Hollanda çok büyütülecek bir takım değil Forvetlerinde Gakpo diye bir oyuncuları var. O baya bir sağlım o adamı biliyorum LİVERPOOL dan.

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
93
Merhaba Arkadaşlar,

Hollanda - Türkiye maçı sizce ne olur? Finali görür müyüz sizce Hollanda çok büyütülecek bir takım değil Forvetlerinde Gakpo diye bir oyuncuları var. O baya bir sağlım o adamı biliyorum LİVERPOOL dan.
pek iyi durmuyor ama belki beraberlikten uzatmaya ordan da son dakika golüyle bir üst tur.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,318
Merhaba Arkadaşlar,

Bu oynanisla imkansiz. Mert kariyerinin macini yapti. Eger dersimizi calisirsak yenemeyecegimiz rakip yok evelallah

Kasnin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Merhaba Arkadaşlar,

Hollanda - Türkiye maçı sizce ne olur? Finali görür müyüz sizce Hollanda çok büyütülecek bir takım değil Forvetlerinde Gakpo diye bir oyuncuları var. O baya bir sağlım o adamı biliyorum LİVERPOOL dan
Simdi avusturyayı yendik turnuvanın sürpriz takımlarındandı iyi bir galibiyet aldık fakat hollanda da farklı bir klasman.

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,175
pek iyi durmuyor ama belki beraberlikten uzatmaya ordan da son dakika golüyle bir üst tur.
Avusturya maçına bakarsak da, çok bencil oyuncularımız var. O kimdi Barış ALPER mesela sonlara doğru bir atağı vardı Barış vurmak yerine Ferdi'ye atsaydı bu maç belki de 3-1 biterdi.

Kasnin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Avusturya maçına bakarsak da, çok bencil oyuncularımız var. O kimdi Barış ALPER mesela sonlara doğru bir atağı vardı Barış vurmak yerine Ferdi'ye atsaydı bu maç belki de 3-1 biterdi

Avusturya maçına bakarsak da, çok bencil oyuncularımız var. O kimdi Barış ALPER mesela sonlara doğru bir atağı vardı Barış vurmak yerine Ferdi'ye atsaydı bu maç belki de 3-1 biterdi.
O yorgunlukla ve o koşuyla soğukkanlı kalmak her topcunun harcı değildir fakat her topcu da o kadar hızlı değildir bence yine de iyi denedi kral. Bence bencil maalesef Ardaydı

Xcharcer

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
93
orda güzel s övdüm ben o salağa güzel top taşıyor ama çok bencil g**iz**alı barış

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
933
Merhaba Arkadaşlar,

Bence turnuvanın favorisi Avusturya'ya karşı böyle oynadıysak Hollanda'dan çok korkmuyorum açıkçası. Bugün mükemmel bir maç çıkarttı bizimkiler.

kcrasco

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
1-0 ya da 2-0 da niye gaza gelip saldırıyoruz hep. çekya maçında da oldu arkadaşla konuşuyordum barcelona gibi zaten 3 kısa hareketli forvetimiz var öndeyiz top tutmuyoruz hurra kontra her top ilei sonra gerisin geri atak yiyoruz. adamlar biraz şanslı olsa atarlardı. o son dakikadaki barışın pozisyonda bile henry gibi kenara gidip zaman geçirseler olmaz. kaleci iyi çıkardı yoksa yiyorduk. ters ayakta kalabilir hava yağışlı ayağı kayar vs. çok gereksiz heyecan yapıyoruz.

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
257
Cenk tosunu oynatmamak aptallık bence bide şu takımın ilerden topu geriye dondurmeleri yokmu deli ediyo beni neyse neticeye bakmak lazim

Kerimhan

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
219
Neticeye bakıyoruz diye bir çok şeyi görmezden geliyoruz sanki. Bu maç tekrar oynansa kazanabilir miyiz sizce? Rakibe doğru düzgün atağımız yok resmen yani şans yanımızdaydı. Çocuklar bu taktiğe rağmen çok mücadele ettiler hepsi pert oldu resmen. İhtiyacımız varmış. Çok şükür 🙏

kcrasco

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
vakit yokluğundan eskisi gibi maç izleyemediğim için kenan yıldızı takımında izlemedim. oyun içinde son iki türkiye maçında pek beğenmedim. takım kötü diye mi gözüme batıyor. dediğin gibi adam gibi atak şut yok maçta. öyle böyle uyuttuk sanki yunanistan milli takımı ve teknik direktörü şenol güneş gibi hissettim. barış sarı kart cezalısı olursa takımda dinamizim kalmayacak. messi neymar alexis sanchez 3 lüsü zamanı barca gibiyiz. 3 hareketli ön ileri tutmuyor bizde. oyunu yığamıyoruz ki iş yapsınlar.

Qlay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
113
Bu maç hangi tarihte olucak pek bi bilgi göremedim internette

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
651
turkiye boyle sansli giderse final gorur diye dusunuyorum. savunmada bireysel hatadan gol yemeyelim yeter. cok sansli bir fiksturdeyiz. olabilecek en iyi rakipler geldi ve gelmeye devam ediyor. finale kalirsak kim gelirse gelsin canimizi disimize takip ruhumuzla oynarsak bir seyler olabilir. her ne olursa olsun keyifli bir turnuva geciyor jenerasyonumuz harika. benim degerlendirmem bu yonde.

kcrasco

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
28
şans faktörü yanımızdaydı evet ama final zor bence.
milli takım olarak takım olamadılar daha bizimkiler. çok yetenekli oyuncularımız var ama milli takım oyununu oturtmak daha zor sonuçta. kalan rakiplerin çoğunun kadro kalitesi bizle eşit ya da daha iyi. isviçre sorgulanabilir belki. bizim iyi ve şanslı günümüzde rakiplerinde biraz kötü gününde olması dileğimiz. tabi şansta bizde olsun.

KS

S C O

Profesyonel Üye
Profesyonel Üye
Tepki
1,175
Gençler bu benim fikrim tabi ki, artık Hollanda maçında Semih KILIÇSOY’u görmek istiyorum ben ne yapmış olabilir ya bu adam hocaya da yedekten başka ilk 11’e almıyor.

@OceanLaB Taner abi müsaitsen senin fikirlerini de alalım, ne dersin Hollanda'yı eleyip Finali görür müyüz.? :)

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri